قابلیت خرید و فروش در توییتر با ابزار Relay

در توییتر به خرید و فروش محصولات خود بپردازید و با ابزار Relay خرید خود را آسان کنید

پس از فیس بوک ، در حال حاضر توییتر در حال راه اندازی موقعیت کسب و کار در صفحه اجتماعی خود است .

توییتر پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد قابلیت خرید کردن را در صفحه اجتماعی خود راه اندازی کند و در حال برنامه ریزی برای گسترش آن است . کاربران با استفاده از این ویژگی می توانند محصولات خود را برای فروش گذاشته و در یک صفحه اجتماعی خرید و فروش کنند . شرکت مستقر در سان فرانسیسکو اعلام کرد که این ویژگی به زودی در دسترس خواهد بود و همچنین خرده فروشان با قابلیت Relay می توانند محصولات خود را برای فروش بگذارند.

2015-09-15_101826

Relay ابزاری برای ساده سازی فرایند خرید و فروش ، خرده فروشان و توسعه دهندگان می باشد .

به طور مثال با این ابزار شما می توانید از فروشگاه ها بسیار راحت و سریع خرید کنید ، شما همچنین از این ابزار می توانید در گوشی خود نیز استفاده کرده و محصولات مورد نظر خود را بخرید . شرکت توسعه دهنده این نرم افزار گفت که این برنامه مجموعه ای از API ها (برنامه نویسی ها) هستش و به هدف تجربه خرید الکترونیک عرضه شده است . مردم می توانند به طور مستقیم با این برنامه محصولات خود را از سایت ها و فروشگاه ها خریداری کنند.

خرید گیفت کارت اپل

چند وقتی هست که توییتر به دنبال ارائه خدمات الکترونیک می باشد و به صورت آزمایشی نیز مورد استفاده قرار گرفت اما توییتر در حال تلاش برای ارتقاء این سرویس و اضافه کردن ویژگی های جدید است . بنا بر گزارشات این سرویس گسترش قابل توجهی داشته است و در حال حاضر عینک های Warby Parker ، جعبه لوازم آرایشی FabFitFun و اسپیکر های وایرلس برای خرید گذاشته شده اند.

به گفته توسعه دهندگان قابلیت Relay محدود به توییتر نمی شود . این ویژگی ممکن است در آینده ی نزدیک به صورت یک برنامه جدا با ویژگی های بیشتر برای مردم عرضه شود که باعث تجربه یک خرید آسان خواهد شد.

mashable