رونمایی از apple tv جدید با همکاری warner در اردیبهشت 93

اپل آماده است تا از اپل تی وی جدید خود در ماه آوریل رونمایی کند. گفته می شود این عمل با همکاری Time Warner صورت می گیرد.

تلویزیون جدید اپل

یکی از شرکای بالقوه تلویزیون جدید اپل که گفته می شود Time Warner Cable خواهد بود که یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان تلویزیون کابلی در آمریکا  می باشد. قرارداد Apple با Time Warner نخستین بار در بهار گذشته منتشر شد.

هم چنین به نظر می رسد که اپل در حال مذاکره مستقیم با شبکه هایی مانند ESPN و HBO برای دور زدن شرکت های کابلی است.

اطلاعاتی که در مورد سخت افزار دستگاه به دست آمده است این است که نسخه جدید دارای یک پردازنده سریع تر خواهد بود. نسل فعلی Apple TV قابل اجرا بر روی یک نسخه اصلاح شده از تراشه های سری A استفاده شده در آیفون و آیپد است.

در کنار سخت افزار جدید، گزارش شده است، که رابط Apple TV جدید حرکت کاربران و کشف محتوا را برای کاربران آسان تر می کند. هیچ اشاره ای به فروشگاه برنامه های بیشتر برای دستگاه نشده است. یکی از ویژگی هایی که انتظار زیادی می رود اپل آن را در نسخه بعدی در نظر بگیرید این است که تجربه کنسول بازی را در دستگاه خود فراهم کند.

ممکن است ماه های طولانی بین پرده برداری از Apple TV جدید در آوریل و انتشار آن برای فصل تعطیلات 2014 مورد انتظار باشد. همانطور که می دانید اپل 5 ماه بین معرفی نخستین آیفون و انتشار آن در جون 2007 فاصله قرار داده بود. زمان بین پرده برداری و انتشار نخستین آیپد که یک نسخه کوچک از سیستم عامل آیفون را اجرا می کند حدود دو ماه کمتر بود.

تلویزیون اپل

اپل می توانست تاریخ معرفی را در سپتامبر قرار دهد که همان زمان از سال را برای معرفی آیفون جدید در سه سال گذشته انتخاب کرده است. تصور می رفت که اپل، نسل بعدی اپل تی وی را در پاییز گذشته همراه با iPhone 5s معرفی کند هرچند که این عمل صورت نگرفت.

سخت افزار Apple TV برای آخرین بار در بهار 2012 بروز شده است. آن بروررسانی پشتیبانی از محتوای ویدئو 1080 و شبکه 802.11n را فراهم کرده است و نسل بعدی می تواند با پشتیبانی از رزولوشن فوق العاده بالای ویدئو 4K و 802.11ac Wi-Fi سریع همراه باشد.

appleinsider