بروزرسانی Kindle یک فونت جدید و یکسری اصلاحات

Kindle آمازون برای اپلیکیشن iOS امروز صبح آپدیتی دریافت کرده است که ویژگی‎های جدیدی به منظور “مطالعه‎ی سریع‎تر، خستگی کمتر چشم” به آن اضافه شده است.

1

Kindle 4.9 برای آیفون و آیپد حالا دارای اندازه‎های فونت بزرگتر، به علاوه‎ی یک فونت انحصاری جدید است که به طور ویژه‎ای برای مطالعه‎ی طولانی مدت بر روی صفحات نمایش دیجیتالی ساخته شده است.
این اپلیکیشن حالا جداسازی کلمات با خط تیره را انجام می‎دهد و بین کلمات فاصله‎های بهتری قرار می‎دهد، لایه بندی آن هم به صورتی است که به صورت پویا به دنبال تغییر فونت‎ها و اندازه‎ی فونت کلمات اول جمله را به صورت حرف بزرگ نشان می‎دهد و تصاویر و متن را طبق آن تنظیم می‎کند.

این فونت انحصاری جدید برای Kindle که Bookerly نامیده می‎شود بر روی اکثر کتاب‎های kindle موجود است و یک “فونت گرم و مدرن” است که برای ساده سازی امر مطالعه در هر صفحه‎ی نمایشی با هر اندازه ساخته شده است.

علاوه بر جداسازی کلمات با خط تیره و فضا‎دهی بهتر و روان تر بین کلمات، قرار دادن کرکتر‎ها بهبود یافته است که باعث شده است سرعت شناخت کلمه در هر اندازه‎ی فونتی افزایش پیدا کند.
این ویژگی‎های جدید باید به شما اطمینان لازم را بدهد که چشمان شما به نسبت قبل کمتر خسته می‎شود و شما در زمانی که بیرون از خانه هستید بهتر می‎توانید از کتاب‎های Kindle لذت ببرید.

گزارش تغییرات Kindle 4.9

مطالعه‎ی سریعتر، خستگی کمتر چشم

جداسازی کلمات با خط تیره به علاوه‎ی فضا‎دهی بهتر و روان تر بین کلمات که منجر به مطالعه‎ی سریع‎تر با خستگی کمتر چشم می‎شود. قرار دادن کرکتر‎ها بهبود یافته است که باعث شده است سرعت شناخت کلمه در هر اندازه‎ی فونتی افزایش پیدا کند

‎لایه بندی زیبای‎ صفحات

بزرگ کردن کلمات اول هر پاراگراف به صورت خودکار و وفق دادن تصاویر و متن با تغییرات به صورت خودکار تا همیشه بدون توجه به صفحه‎ی نمایش و یا اندازه‎ی فونت شما همیشه عالی به نظر ‎آیند. لایه‎بندی شبیه به نحوه‎ی نمایش صفحات به هنگام پرینت، به طور پویا برای هر ترکیبی از اندازه‎ی صفحه‎ی نمایش و تنظیمات فونتی سازش پیدا می‎کند.

فونت‎های بزرگتر، بدون آسیب رسانی به تجربه‎ی مطالعه‎ی شما

از مطالعه با اندازه‎ی فونت‎های بزرگتر بدون اینکه تجربه‎ی مطالعه‎ی شما به خطر بیافتد لذت ببرید. لایه بندی صفحه و حواشی به صورت خودکار باعث می‎شود صفحه خود را به خوبی با بزگترین اندازه‎ی فونت‎ها نیز وفق دهد.

Bookerly – فونتی برای مطالعه کنندگان

Bookerly یک فونت انحصاری برای Kindle است که برای مطالعه بر روی صفحات نمایش دیجیتالی ساخته شده است. فونتی گرم و مدرن که بر پایه‎ی بهترین فونت‎های هنری در کتاب‎های چاپی مدرن ساخته شده است و به صورت دستی برای مطالعه‎ی آسان در هر صفحه‎ی نمایش با هر اندازه‎ای ساخته شده است. Bookerly در اکثر کتاب‎های Kindle موجود است.

این آپدیت‎ها از امروز شروع می‎شود و در بین “صدها هزار کتاب” صورت می‎گیرد و به زودی به تمامی کتاب‎های kindle خواهد رسید.

این اپلیکیشن 78.3 مگا بایتی نیاز به آیفون، آیپد، آیپاد تاچ دارای iOS 7.0 یا بالاتر دارد. ساعت اپل در این نسخه پشتیبانی نمی‎شود.

Kindle را به رایگان از اپ استور دانلود کنید.