به روزرسانی iMovie و حل مشکل برش تصاویر

مسلما همه شما با برنامه فوق العاده اپل یعنی iMovie آشنا هستید. شما به وسیله این برنامه می توانید در آیفون ، آیپد و به تازگی در مک خود فیلم هایتان را ویرایش کنید و یا حتی فیلم های جدیدی بسازید. میتوانید میکس کنید مونتاژ کنید و فیلم های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

screen640x640

اپل بلاخره تصمیم گرفت برنامه محبوب و کاربردی خود iMovie را به روزرسانی کند ، تا طبق انتظار کاربران آی او اس مشکل عمده ای که در آن وجود داشت را حل کند ، این مشکل بزرگ این بود که باعث می شد تصاویر پرتره ای به صورت ناخواسته و به اشتباه به اندازه خیلی زیادی برش داده شوند. به روزرسانی جدید ورژنی به نام  2.1.2 را به دنبال دارد و درست یک هفته بعد از اینکه این برنامه برای سیستم عامل OS X Yosemite  منتشر شد عرضه شده است.

 

همچنین این مشکل باعث میشد تصاویری که در حالت پرتره گرفته شده بود به اشتباه هنگام تماشا و ویرایش فیلم ها در برنامه نمایش داده شوند و همچنین به صورت ناخواسته قسمت هایی از تصاویر مربوط به چهره در طول فیلم برش داده شود ، این مشکل در حال حاضر برطرف شده است ، و خود اپل این بهبود جدید را در یوتیوپ به اشتراک گذاشته است . همچنین هفته پیش که این برنامه را برای مک بوک عرضه و به روزرسانی کرد نیز در یوتیوپ  با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

با وجود اینکه این رفع اشکال (رفع مشکل برش ناخواسته تصاویر) خیلی جزئی بود اما حجم ورژن جدید به  616 مگابایت افزایش یافته است در حالی که حجم قبلی آن 602 مگابایت بود. همچنین این به روزرسانی رایگان می باشد و کابران می توانند از طریق آپ استور ورژن جدید آن یعنی 2.1.2 را دریافت کنند . البته این برای کاربران  iMovie می باشد و کسانی که اولین بار است می خواهند این برنامه را دانلود کنند باید 4.99 دلار بابت این برنامه با ارزش پرداخت کنند.

می توانید از لینک زیر آپدیت جدید این برنامه برای آیفون و آیپد را دریافت کنید:

iMovie