استفاده اپل از Andy Rubin در برابر سامسونگ

اپل ممکن است با سازنده اندروید، Andy Rubin برای شهادت در مورد مساله اش با سامسونگ تماس بگیرد.

استفاده اپل از Andy Rubin

Andy Rubin یکی از سازندگان اصلی اندروید است و اپل ممکن است از او برای شهادت در دادگاه جدیدی که به عنوان بخشی از مساله حقوقی اپل و سامسونگ در اواخر ماه مارس برگزار می شود استفاده می کند. با توجه به آنچه که TUAW گزارش داده است، لیستی از شاهدین اپل که در هفته گذشته به دادگاه ارائه شد نشان می دهد که سازنده آیفون در نظر دارد که با Rubin برای شهادت در مورد موضوع تخلف در توسعه ویزگی های اندروید تماس بگیرد. از او ممکن است خواسته شد که “اسناد گوگل در ارتباط با این توسعه” را ارائه دهد.

با توجه به گزارش TUAW، در کنار استفاده اپل از Andy Rubin ، فهرست شاهدان اپل شامل موارد زیر است:

Fred Quintana، یک توسعه دهنده نرم افزار از گوگل
Kenzo Fong Hing، رییس فعلی بازاریابی اندروید گوگل
Ann Hsieh، محقق تجربه کاربر در گوگل
Hiroshi Lockheimer، مهندس VP گوگل
Helena Roeber، متخصص تجربیات کاربر، کسی که در گوگل بین سال های 2005-2012 کار می کرده است و در آنجا رهبری “تمامی جنبه های تحقیقات کاربر” در اندروید را بر عهده داشته است

در مورد لیست شاهدین سامسونگ نیز، ما می دانیم که سازنده گالاکسی می خواهد با SVP اپل، Phil Schiller از قسمت بازاریابی جهانی تماس بگیرد. همچنین از Scott Forstall، خالق سابق iOS در اپل و همین طور از Greg Joswiak به عنوان Vice President بازاریابی محصولات آیفون و آی او اس برای شهادت دعوت خواهد کرد.

توجه کنید که Rubin هرگز در جنگ قانونی بین اپل و سامسونگ شهادت نداده است.

قبل از پویستن به گوگل در سال 2005، غول جستجو به دنبال نرم افزار اندروید بوده است، Rubin در چندین شرکت Silicon Valley کار کرده است و بین سال های 1989-1992 به عنوان مهندس تولید اپل کار کرده است.

در مارس گذشته، گوگل در اطلاعیه‎ی عجیبی گفت که Andy Rubin برای مقام رییس پلت فرم اندروید در پروژه های جدید شرکت قرار داده است.

از دسامبر 2013، او مدیر یک بخش جدید رباتیک در گوگل شده است.

وال استریت به توضیحات بیشتری درباره کار اخیر روبین پرداخته است و ادعا می کند بخش روباتیک قصد دارد تا برای اتوماسیون خانه و ساخت آنچه اندروید برای گوشی های هوشمند و تبلت ها نیاز دارد بپردازد.

ظاهرا، تیم روبین با Foxconn برای سرعت بخشیدن به توسعه روبات صحبت داشته است. گزارش شده است که هدف گوگل تهیه سیستم عاملی برای تولید کنندگان این ماشین ها است.

idownloadblog

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.