اپلیکیشن Vine با قابلیت جستجوی جدید برای یافتن ویدیو‎ها آپدیت شد

توییتر اپلیکیشن به اشتراک گذاری ویدیوی 6 ثانیه‎ای خود به اسم Vine را امروز آپدیت کرد، که در نتیجه نسخه‎ی کلاینت iOS آن به نسخه‎ی 3.4 ارتقا پیدا کرد. گزارش تغییراتی که صورت گرفته است تنها شامل یک آیتم می‎شود، ولی برای کاربرانی که در پیدا کردن یک کلیپ مشکل داشته‎اند اهمیت بسزایی دارد یعنی: جستجوی شایسته و درست.

vine-ss-1024x902

از زمان آغاز کار، یا نزدیک به آن، این اپلیکیشن کاربران قادر به جستجو با استفاده از Vine برای یافتن کاربران و هش تگ‎ها بوده‎اند، ولی نتایجی که آورده می‎شد بسیار محدود بود، و تقریبا کشف یا پیدا کردن ویدیو‎های قدیمی تر که محبوب بودند، غیر ممک بود. ولی این امر امروز تغییر کرده است.

با Vine 3.4 در iOS، شما حالا می‎توانید جستجو‎هایی نظیر “Do it for the Vine,” را وارد کنید و Vine به شما یک سری کلیپ نشان می‎دهد که یا براساس

محبوب ترین‎ها و یا آخرین کلیپ‎ها مرتب شده اند و با این عبارت جستجویی مطابقت دارند.

من فکر می‎کنم اکثر کاربران بخواهند براساس میزان محبوبیت نتایج را مرتب سازی کنند.

این قابلیت جدید جستجو را می‎توان در تب Explore اپلیکیشن پیدا کرد. اگر برای شما فورا ظاهر نشد، اپلیکیشن را ببندید، یا سعی کنید آن را به طور کامل پاک و دوباره نصب کنید (من مجبور به انجام این کار شدم). Vine می‎گوید که این ویژگی در طی هفته‎های آتی اجرا می‎شود.

واقعیتش، به عنوان یکی از کاربران طولانی مدت Vine، خیلی وقت می‎شود که منتظر یک قابلیت شایسته‎ی جستجو بوده‎ام. اخیرا تیم سازنده‎ با چیز‎های دیگر مشغول بوده است، نظیر آپگرید کردن رزولوشن ویدیو به 720p و فعال سازی پشتیبانی از پخش آفلاین کلیپ‎های مورد علاقه‎ی شما.

اگر علاقه مند هستید، می‎توانید این اپلیکیشن را به رایگان در اپ استور پیدا کنید.