گوگل و نصب کیف پول گوگل روی دستگاه های اندروید

طبق شایعاتی که منتشر شده است ، گوگل امروز اعلام کرد که قصد خریداری یک دامنه مربوط به  سرویس پرداخت با موبایل Softcard   را دارد که بر اساس NFC می باشد و سابقا نام آن کیف پول ایسیس بوده است.  این خرید به گوگل اجازه خواهد داد تا تکنولوژی کیف پول تلفن همراه خود را بهبود بخشد و درصدد رقابت با Apple Pay برآید .

در سال 2010 یک مشارکتی بین AT&T ، واریزون ، تی موبایل و Softcard صورت  گرفت و سه ناقل با انتشار Softcard توانستند وارد بازار پرداخت با موبایل بشوند. , Softcard  به عنوان گزینه پرداخت با موبایل بر اساس NFC  از اول با گوشی های  اندروید همراه بوده است و رقیب بزرگ کیف پول گوگل محسوب می شود . احتمالا برای هر دو کمپانی پرداخت با NFC در حال گسترش می باشد.

سال 2011 پس از اینکه سه کمپانی ناقل به دلیل حمایت از softcard حمایت از کیف پول گوگل را نپذیرفتند شرکت گوگل با floundered همکاری کرد. سپس مدتی بعد گوگل راهی برای دور زدن قفل Google Wallet  یا کیف پول گوگل یافت اما باز هم رشد آن به دلیل  رقابت با softcard  و سایر تکنولوژی ها دچار افت شد.

 

softcard-800x529

خرید امروز گوگل به ایجاد برخی آپشن ها در دستگاه های اندروید انجامید و به شرکت گوگل اجازه داد تا با سه ناقل بزرگ معامله ای را داشته باشد و در اولین فرصت Google Wallet را به عنوان یک برنامه پیش فرض در دستگاه های اندروید راه اندازی کند.

 گوگل امروز نوشت:

خوشبختانه ما می خواهیم اعلام کنیم که در حال معامله با AT&T   ، تی موبایل های آمریکا و وایرلس های  واریزون هستیم قبلا هم دیده ایم که این سه ناقل چه همکاری موفقیت آمیزی با   کمپانی های پرداخت با موبایل خود مانند Softcard داشته اند و به خیلی از کاربران اندروید کمک کرده اند که از فواید پرداخت آسان لذت ببرند. در پی این همکاری برنامه Google Wallet  کاربرد پرداخت جدی تری را به دنبال خواهد داشت . و قصد این را داریم که بزودی کیف پول گوگل را به یک برنامه از پیش نصب شده در دستگاه های اندروید تبدیل کنیم. همچنین می خواهیم برخی تکنولوژی های Softcard را برای بهبود بخشید به Google Wallet به کار بگیریم.

به دست آوردن موفقیت اولیه توسط Apple Pay   در ماه های اخیر تمامی کمپانی ها را وسوسه کرد که از سیستم پرداخت با موبایل برای پیشرفت خود استفاده کنند . در طول همین مدت اخیر گوگل درخواست مالکیت softcard را داشت ، سامسونگ هم اخیرا برای بهبود سیستم پرداخت خود LoopPay را خریداری کرده و قصد ارائه آن را دارد.

هنوز مشخص نشده که با خرید تکنولوژی softcard  توسط گوگل و گسترش آن آیا softcard به کار مستقل خود ادامه خواهد داد یا آن را کنار خواهد گذاشت. مشتریان می توانند با مطالعه softcard اطلاعات تکمیلی را درباره چیزی که گوگل قرار است عرضه کنند به دست آورند چون هر کاربر اندرویدی به زودی خواسته یا ناخواسته در گوشی یا دستگاه اندرویدی که خریداری می کنند کیف پول جدید گوگل را به صورت پیش فرض خواهد داشت.

macrumors

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخی بگذارید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.