بازی ‘Warhammer: Snotling Fling’ اپلیکیشن رایگان هفته‎ی اپل

اپ بازی “Warhammer: Snotling Fling” را به عنوان اپلیکیشن ‎هفته‎ی خود برای این هفته اعلام کرده است. معنای این حرف این است که از الان تا 5 شنبه‎ی بعدی، شما قادر به دانلود این بازی هم برای آیفون و هم آیپد به رایگان خواهید بود که باعث صرفه جویی بارزی به میزان 4 دلار می‎شود.

war-2
Snotling Fling اساسا یک نوع تقلید از بازی پرندگان خشمگین به شمار می‎رود که در جهان Warhammer بنیاد نهاده شده است. بازیکنان در این بازی وظیفه دارند که دیو‎های بیچاره‎ را در یک منجنیق قرار داده و به سمت دشمنان پرتاب کنند تا جلوی ارباب جنگ Gorbad Ironclaw را بگیرند و قلمروی پادشاهی را نجات دهند.

از یادداشت‎های ویراشگران اپل:

این بازی زیبای پازلی که از منجنیق استفاده می‎کند به شما اجازه می‎دهد تا حواس خود را جلب یک دنیای وسیع فانتزی کنید. دشمنان انسانی خود را با پرتاب کردن دیو‎های بیچاره به روی آرایش‎های دفاعی آن‎ها با داشتن یک استراتژی و هدف گیری دقیق نابود کنید تا از عهده‎ی یک سری چالش خاص برآیید. این بازی مجهز به محیط گرافیکی رنگین، فیزیک زنده و پویا می باشد، سفری است مملو از لذت ضرب و شتم قرون وسطایی.

Snotling Fling خیلی وقت نیست که عرضه شده است، بنابراین تنها در اپ استور دارای 17 رای می‎باشد. ولی توسعه دهندگان بازی یعنی Wicked Witch در رابطه با سری بازی‎های Warhammer خود شهرت فراوانی دارند. حرف آخر اینکه این بازی یقینا ارزش گرفتن را دارد.

اگر علاقه دارید می‎توانید بازیWarhammer: Snotling Fling را به رایگان از اپ استور دریافت کنید.