واتس آپ به لیست اپلیکیشن‎های پشتیبانی کننده از قابلیت لمس سه بعدی می‎پیوندد

با رونمایی از قابلیت لمس سه بعدی، iOS بعد جدیدی را در اختیار کاربران برای تعامل با محیط کاربری دستگاه‎های آیفون 6 اس و 6 اس پلاس قرار داد.

18

همانطور که یقینا خبر دارید، لمس سه بعدی به شما اجازه می‎دهد سریعا به یکسری از میانبر‎های مهم اپلیکیشن‎ها یا دیگر عناصر مهم محیط کاربری با اعمال فشار روی صفحه‎ی نمایش دسترسی داشته باشید.

خوب، جدا از اکثر اپلیکیشن‎های پایه‎ی iOS، مقدار زیادی از اپلیکیشن‎های شخص ثالث در حال حاضر از این ویژگی بی همتا پشتیبانی می‎کنند. (می‎توانید لیستی از 10 اپلیکیشن بیشتر محبوب در این زمینه را اینجا مشاهده کنید)

آخرین اپلیکیشنی که به این لیست اضافه شده است یکی از محبوب ترین سرویس‎های پیام رسانی است که وجود دارد یعنی WhatsApp.

این اپلیکیشن پیام رسانی حالا به شما اجازه می‎دهد فشار زیادی روی آیکونش اعمال کنید و به دو ویژگی آن که محبوب تر است دسترسی داشته باشید یعنی جستجو برای محتوا و شروع یک گفتگوی جدید.

ما شاهد هرگونه اضافه شدن چیز دیگری به اینترفیس این اپلیکیشن نشدیم. به نظر نمی‎رسد ویژگی پاسخ سریع به نوتیفیکیشن‎ها نیز اضافه شده باشد.

در راستای همین اخبار، تمامی کاربران دستگاه‎های جیل بریک شده‎ی iOS 9 حالا می‎توانند به نوعی یک قابلیت مشابه را در دستگاه‎های خوب به لطف سورس Cydia در اختیار داشته باشند که اسم منطقی “Forcy” را با خود به همراه دارد. اخبار بیشتر در رابطه با آن را اینجا بخوانید.

 

phonearena