برقراری تماس‌های صوتی با به روز رسانی WhatsApp برای آندروید

تا به امروز اگر شما می‎خواستید از امکان تماس صوتی نسخه آندرویدی اپلیکیشن پیام‎دهی WhatsApp استفاده کنید، باید از کسی این تماس را دریافت می‎کردید که دارای چنین ویژگی می‎بود. ولی از یکی از خوانندگان وفادار خود تصویری دریافت کرده‎ایم که تغییر این اپلیکیشن را به دنبال بروزرسانی آن در گوشی‎های آندرویدی نشان می‎دهد.

1

همانطور که در تصویر می‎توانید مشاهده کنید، یکسری تغییرات صورت گرفته است. در عوض تب‎های Contacts و Chats، گزینه سومی نیز اضافه شده است. این تب سوم که “calls” نام گذاری شده است، زمانی که باز می‎شود، کاربران ‎می‎توانند درآنجا بر روی یک آیکون جدید تماس که در بالای صفحه قرار داردآهسته ضربه بزنند. با انجام این کار تماسی با یکی از اعضای لیست تماس که دارای این اپلیکیشن بر روی گوشی‎اش است انجام می‎پذیرد. خوشبختانه، معنی این حرف این است که افرادی که دارای نسخه آندرویدی اپلیکیشن WhatsApp هستند بدون مشکل می‎توانند با یکدیگر تماس صوتی برقرار کنند.

چندروز قبل به شما گفتیم که کاربران iOS اپلیکیشن WhatsApp چند هفته‎ای با امکان برقراری تماس با این اپلیکیشن فاصله دارند. حالا، شما برای فعال سازی این قابلیت در iOS گوشی آیفون خود را باید جیل بریک کنید.

از زمانی که ما جاده طولانی را به سمت استفاده از این امکان برقراری صوتی در WhatsApp طی کردیم به نظر یک عمر می‎آید و خوشحال هستیم که حالا می‎توانیم خط پایان را در انتهای این جاده ببینیم.