بازی Xcite Mountain Bike دشوارترین سواری

اگر شما طرفدار خطیر بازی هستید اما از اینکه مجبورید همیشه خودتان بدون هیچ وسیله‌ی مکانیکی در مسابقات شرکت کنید خسته شده‌اید، پس بازی Xcite Mountain Bike برای شما بسیار جذاب و دلگرم کننده خواهد بود. باید خیلی متشکر شگفتی و بی نظیری تولیدکنندگان شرکت WerakuGame باشیم آن هم به خاطر آخرین کشف و اختراع شان یعنی بازی Xcite Mountain Bike ؛ این بازی بسیار هیجان انگیز که سرشار از ماجراجویی‎های بی پایان است.

بازی Xcite Mountain Bike

واقعیت‎هایی جالب در مورد بازی Xcite Mountain Bike که باعث بی‎نظیر و خاص بودنش می‎شود

اولین نکته که قبلا هم ذکر شد، بازی Xcite Mountain Bike برای گیمرهایی که در دویدن مسابقات معمولی نیاز به کمی کمک داشتند، آسایش خاطر زیادی به همراه دارد. بازی Xcite Mountain Bike ترکیبی است از تمام این ویژگی‎ها به علاوه‌ی دنیایی از ماجراجویی‎ها و غافلگیری‎ها. تنها کاری که می‎کنید، روی دوچرخه‎تان پریده و در تمام طول راه‎ها و مسیرهای پرماجرا روی آن سواری خواهید کرد. بازی Xcite Mountain Bike طراحی سه بعدی معرکه و محیط‎های خیره کننده‌ای دارد که باید از میان همه‌ی آنها تا رسیدن به انتهای بازی، رد شوید. این در حالی است که برای رسیدن به انتها نیز باید چندین حقه‎های مانوری را هم پیاده سازی کنید. همچنین باید در حین گذر کردن از محیط‎های مختلف، هم مهارتتان را ارتقا بدهید و هم حواستان به آیتم‎های اضافیِ قدرتمند (که می‌توانند در بهتر شدن تجربه‌ی دوچرخه سواری شما مفید و پرسود عمل کنند) باشد. در تجربه‌ای که من در بازی Xcite Mountain Bike داشتم، برای جلو رفتن حتما به تقویت کننده‌ها (booster) نیاز دارید، پس بهتر است مراقب باشید که آیتمی را از دست ندهید.

بازی Xcite Mountain Bike

در بازی Xcite Mountain Bike باید از 7 محیط مختلف عبور کنید، به علاوه بیش از 20 مانع و محیط‎های پنهان شده که برای شکست خوردن شما تعبیه شده‎اند. تعداد خیلی زیادی حقه و کلک برای یاد گرفتن شما وجود دارد و بیش از 18 نوع دیگر تا بتوانید به راحتی راه خود را از میان موانع پیدا کنید. این حقه‌ها شامل ضربه‌ی ناگهانی انتهای دوچرخه (tail whip)، ضربه‎های عقبی (back flips)، چرخش‎های میله (bar spins) و بسیاری دیگر می‎شود. برای به دست آوردن تجربه‎ای وسیعتر که باعث راحت‎تر شدن فرآیند دوچرخه سواری بشود می‎توانید این حقه‌ها را طوری با یکدیگر ترکیب کنید که در راه همه‌ی موانع را با هم از پیش رو بردارید. می‎توانید ترکیب‎های مختلفی از این تاکتیک‎ها را از خودتان بسازید تا هم امتیاز بیشتری نصیبتان بشود و هم تا آخر راه پیش بروید.

بازی Xcite Mountain Bike

موارد ویژه‎ی بازی Xcite Mountain Bike

بازی Xcite Mountain Bike چنان تجربه‌ای را پیش رویتان می‎گذارد که هر خوره‎ی بازی، انگشت به دهان خواهد ماند. بالخصوص آن دسته که از بازی‎های سه بعدی نهایت لذت را می‎برند. در بازی Xcite Mountain Bike کنترل‎های swipe و tilt با دقت طراحی شده و استفاده شان بسیار ساده است.
بازی Xcite Mountain Bike تنها بازی با محور دوچرخه سواری است که به طرز بالایی ماهرانه است و به تجربه کردنش می‎ارزد. این یکی از آن بازی‎هایی است که باعث می‎شود برای ساعت‌ها به آیفون‌ها و آیپدهایتان بچسبید چون هر چه جلوتر می‎رود، بهتر و بهتر می‎شود. به دست آوردن قابلیت‎های تازه، چالشی است که باید با آن روبرو شوید و بدین صورت باید ویژگی‎ها و مهارت‎های موتور سواریتان را بهتر کنید. به علاوه باید همه‎ی همراهان و تمام رکورد‎های جهانی لیدربورد بازی را هم خرد کنید! یک سری تقلب‎هایی نیز وجود دارد باید آنها را هنگام عبور از محیط‎های سه بعدی، رمزگشایی کنید و به کار بگیریدشان. که البته اینها خارج از جریان اصلی بازی و آن 18 حقه و مانوری هست که می‎توانید پیاده کنید. شما همچنین می‎توانید در صورت تمایل تعداد پخش‎های بازیتان را در شبکه‎های اجتماعی مختلف مانند فیسبوک، توییتر و حتی یوتیوب به اشتراک بگذارید.

پیدا کردن بازی و سازگاری‎اش با دستگاه‎های مختلف

شما می توانید بازی را در آیتیونز (iTunes) مشاهده کنید که با دستگاه‎های زیر کاملا سازگاری دارد: آیفون 4 به بالا، آیپد 2 به بالا، آیفون 6 به بالا و آیپاد تاچ 5. این برنامه در اصل برای آیپد‎ها و آیفون‎ها طراحی شده اما در آیفون 5 به بهترین نحو عمل می‎کند.

چه چیزهایی در آخرین نسخه‌ی بازی (1.0.2)، جدید است؟

بهسازی‎های بسیار خوبی در قابلیت اجرای حقه‎های ترکیبی انجام شده. اجرای 3 حقه و مانور در حال پریدن چیزی است که برای عاشقان بازی بسیار هیجان انگیز و مطلوب است.  همچنین به دلیل درخواست مشتریان بازی Xcite Mountain Bike ، تا جایی که امکان داشته خطاها کمتر شده تا تجربه سواری کردن به حد کافی نرم و هموار باشد. شما می‌توانید نقدها و نظرات خودتان در مورد بازی Xcite Mountain Bike را در اختیار سازندگان قرار داده و آنها را در راه بهتر کردن خیلی بیشتر بازی Xcite Mountain Bike یاری کنید.
برنامه ای که ارزش داشتن دارد : از اینجا دانلود کنید.

apps4review