آموزش: جلوی به خواب رفتن تلویزیون اپل خود را بگیرید

تلویزیون اپل شما به صورت پیش فرض بعد از یک ساعت به خواب می‎رود. شما همچنین می‎توانید هر زمانی که خواستید با فشار طولانی دکمه‎ی Home در کنترل از راه دور Siri با آوردن منویی دارای گزینه‎ی Sleep وارد حالت خواب شوید. ولی اگر بخواهید بدون وقفه تلویزیون شما روشن باشد چه‌طور؟

24

به عنوان مثال اگر شرکت شما از تلویزیون اپل در اتاق کنفرانس استفاده می‎کند، شاید خواسته باشید که آن را در حالت Conference Room mode، بدون به خواب رفتن، قرار دهید. یا اینکه شاید خواسته باشید تصاویر هوایی را به عنوان محافظ صفحه‎ روی صفحه‎ی بزرگ تلویزیون خود داشته باشید تا زمانی که به صورت دستی تلویزیون اپل خود را به حالت خواب فرو ببرید.

در این آموزش، شما یاد خواهید گرفت که چطور جلوی به خواب رفتن تلویزیون اپل را بعد از یک مدت از قبل تعیین شده‎ی عدم فعالیت بگیرید و از بین گزینه‎های مرتبط با به خواب رفتن و موارد متعدد دیگر انتخاب کنید.

چطور جلوی به خواب رفتن تلویزیون اپل خود را بگیرید

در تلویزیون اپل با هر مدلی که دارید به بخش Settings → General → Sleep After بروید و زمان از One Hour به Never تغییر دهید.

با انجام این کار دستگاه تا زمانی که شما آن را به حالت دستی به خواب فرو نبرده‎اید، بیدار است. شما همچنین می‎توانید با فشار دادن هر دکمه‎ای روی کنترل از راه دور آن، دستگاه را بیدار کنید. در جلوی تلویزیون اپل زمانی که روشن است یک چراغ کوچک نیز روشن است.

به یاد داشته باشید که نرم افزار تلویزیون اپل به شما اجازه می‎دهد از بین دیگر زمان‎های پیش فرض برای به خواب رفتن: 15 دقیقه، 30 دقیقه، یک ساعت، 5 ساعت و 10 ساعت، انتخاب کنید.

25

برای به خواب فرو بردن نسل چهارم تلویزیون اپل، دکمه‎ی منو را روی کنترل از راه دور اپل به مدت یک یا دو ثانیه فشار دهید و Sleep یا Cancel را در منوی ظاهر شده انتخاب کنید.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا