آموزش پخت کیک توت فرنگی با Candy Maker

آموزش پخت کیک کوچک توت فرنگی برای کودکان

آنچه والدین باید بدانند
والدین باید بدانند که این اپلیکیشن پخت کیک، یک برنامه رایگان است که امکان خریدهای درون‌برنامه‌ای برای استفاده از همه قابلیت‌ها و بدست آوردن ستاره در آن وجود دارد. حتی با باز کردن تمام قابلیت‌ها باز هم یک تبلیغ از اپلیکیشنی دیگر در بالای برنامه دیده می‌شود. به کمک محتوای رایگان، کودک یاد می‌گیرد با وسایل ساده آشپزخانه اسموتی‌هایی درست کند. به تدریج آن‌ها سفارش‌هایی از مشتری‌ها دریافت می‌کنند که نمی‌توانند بدون خرید قابلیت‌ها بیشتر به آن‌ها پاسخ دهند. می‌توانید غذاهای اضافی را به صورت تک به تک یا همه را یک جا با خرید درون برنامه‌ای آزاد کنید.ابزارهای آشپزخانه‌ای هم به صورت یک خرید درون‌ برنامه‌ای مجزا موجود هستند. بچه‌ها بعد از کامل کردن هر فعالیت، دستور غذای مربوطه را به طور کامل دریافت می‌کنند که این دستور غذا را می‌توان از طریق بخش والدین با ایمیل به اشتراک گذاشت.

پخت کیک

پخت کیک

 

آموزش پخت کیک چطور کار می‌کند؟

به کمک راهنماهای قدم به قدم، بچه‌ها دسرهایی در رنگ‌ها و طعم‌های مختلف و با استفاده از ابزارهای مختلف به انتخاب خود درست می‌کنند یا اینکه سفارش‌های مشتریان را به انجام می‌رسانند. کودکان می‌توانند آبنبات سیب، انواع اسموتی، کیک، یا میوه یخی درست کنند. آن‌ها می‌توانند دانه‌های رنگی و تزئینات اضافه کنند، مثلاً از کاراکترهای خود برنامه استفاده کنند و وقتی درست کردن دسر و خوردن آن تمام شد، بچه‌ها دستور غذایی کامل آن را می‌بینند و می‌توانند (به کمک والدین) آن را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارند.

پخت کیک

آیا آموزش پخت کیک اپلیکیشن خوبی است؟

باز کردن تمام قابلیت‌های برنامه آموزش پخت کیک، آن را تبدیل به برنامه گران قیمتی می‌کند، که حتی در آن حالت هم ممکن است حواس بچه‌ها با تبلیغ یک برنامه دیگر پرت شود. بچه‌ها می‌توانند کمی با نسخه رایگان مشغول شوند، اما بدست آوردن ستاره و استفاده از ابزارها بسیار کندتر و آشفته‌تر از حالت پرداخت شده است. گرافیک و صداهای موجود در سطح بالایی قرار دارند و بچه‌ها گزینه‌های زیادی در انتخاب میوه‌ها، طعم‌ها، و تزئینات دارند، و امکان دریافت دستور غذایی برای انجام آن در یک آشپزخانه واقعی، باعث سرگرمی بیشتر می شود. ممکن است برای اغلب بچه‌ها ارزش این قیمت را نداشته باشد، ولی آن‌هایی که علاقه‌مند به آشپزی هستند ممکن است آن را جالب بیابند و دستورات غذایی مناسب کودک آن را با‌ ارزش بدانند.

پخت کیک

پخت کیک

خانواده می‌توانند در مورد چه چیز حرف بزنند؟

خانواده‌ها می‌توانند از دستورات غذایی استفاده کنند و شیرینی‌هایی برای لذت بردن همه افراد خانواده درست کنند.
نکات توصیه شده ما را برای خرید‌های درون برنامه‌ای مطالعه کنید تا مخارج شما در این زمینه از کنترل خارج نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا