تاچ سه‌بعدی به‌روز شده در آیفون 7

روز چهارشنبه در همه‌ی سایت‌های تکنولوژی چینی، تعدادی تصویر که نشان‌دهنده‏‎ی مونتاژ نسل بعدی آیفون بود متشر شد. این تصاویر، سنسورهای تاچ سه‌بعدی به کار گرفته‌شده در آیفون 7 را نشان می‌دادند.

در مقایسه با تصاویری که از مونتاژ سری آیفون 6s که پیش از عرضه‎ی این دستگاه منتشر شد، دیده می‌شود که مکان کابل، تغییر کرده و جایگاه آن به سخت افزار تاچ سه‌بعدی تعلق گرفته بود. این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی WeChat توسط وبلاگ تایوانی Apple.club.tw منتشر شده است.

15462-11787-appleinsider-l

در کنار انتشار این تصاویر که مربوط به جزییات دستگاه است باید گفت، هیچ تضمینی وجود ندارد که نسل آینده‌ی آیفون اپل دارای چنین اجزایی که در تصاویر قابل مشاهده است باشد.

اپل معتقد است که باید از فناوری جدید سنسورهای لمس نیرو در دستگاه‌های جدید خود استفاده کند که در این مورد، اولویت اپل، دستگاه‌های آیپد قرار دارند. همچنین بخش صنعتی این شرکت معتقد است که راه استفاده از 3D Touch در دستگاه‌هایی با مقیاس بزرگ مثل تبلت‌ها هموار شده است.

به گفته‎ی تحلیل‌گران، این فناوری یکی از مهم‌ترین فناوری‌هایی بود که در سری آیفون 6s توجه همه را به خود جلب کرد.

iPhone-7-display-backlight-leak-image-003

طبق گفته‎ی منابعی چون AppleInsider، اگر اپل از فناوری تاچ سه‌بعدی در مقیاس بزرگ‌تری استفاده کند پس آن را در آیفون 7 نخواهیم دید و دستگاه بعدی که از این تکنولوژی به این صورت، استفاده می‌کند، iPad Air 4 و نسل بعدی آیپد پرو می‎باشد.

appleinsider

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا