یک هفته با آیفون 5 اپل بهبود

آیفون 5 پس از یک هفته : چه بهبود هایی داشته و به چه سمتی حرکت کرده است

اریک زمان (Eric Zeman)  پس از یک هفته کار با آیفون 5  نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کرده و در هفته نامه InformationWeek نوشته است:

ویژگی های آیفون 5

iPhone جدید اپل به زودی به یکی از مهم ترین اختراعات در زمینه تلفن های هوشمند تبدیل خواهد شد. حضور آیفون یعنی حضور صنعت! درواقع اپل با تولیدات خود نقش مهمی در شکل گیری رقابت در تولید تلفن های هوشمند بین شرکت ها ایفا می کند.
آیفون 5 نسبت به همتای پیشین خود کمی متفاوت است. از نظر سخت افزاری از iPhone 4 تقویت یافته و وضوح تصویر بهتری دارد. بعلاوه اینکه باریک تر بوده و می توان آن را در تمام طول روز در دست گرفت و از آن استفاده کرد.

بررسی یک هفته ای اپل آیفون 5
بیایید جزء به جزء به محصول جدید اپل نگاه کنیم، خواهید دید که به تفاوت های باورنکردنی زیادی می رسیم!
اگر می خواهید یک گوشی با استحکام بالا داشته باشید، بهتر است بدانید این گوشی حتی نسبت به گوشی قبلی اپل طراحی و ساخت بهتری در مقاومت با شکستگی دارد.
iPhone جدید شرکت اپل چه برای اپراتور AT&T باشد چه اپراتورهای Sprint و Verizon ، با LTE 4G radioیی که روی آن نصب شده، از این گوشی یک گوشی ایده آل در سطح بهترین تلفن های هوشمند ساخته است.
اپل همچنین خبر خوبی برای کاربران این گوشی مخصوصا در اپراتورهای Sprint و Verizon در افزایش سرعت وایرلس که در مدل های قبلی کمی محدودیت داشته اند، دارد.

ios 6

شما گوشی خود را آپدیت می کنید ولی این آپدیت تغییری در سیستم پردازشی گوشی چه از نظر ظاهری و چه از نظر نرم افزاری نخواهد داشت. درواقع در iOS 6 ویژگی های مضاعفی خواهید دید ولی متاسفانه این ویژگی ها تاثیر چندانی در افزایش قابلیت استفاده از دستگاه یا ظاهر آن ندارد.

Apple Maps

. به راحتی می توان گفت به خوبی سایر نقشه ها نیست! هیچ شکی وجود ندارد که برخی جزئیات را کمی پراکنده نشان داده و یا حتی برخی مکان ها در این نقشه در جای غلط قرار گرفته اند. هرچند فراموش نکنید که می توانید مکان های زیادی را 3D تجربه کرده و لذت ببرید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا