آیفون 7 جک هدفون 3.5 میلیمتری ندارد

Eric Huismann طراحی است که ایده‌ای عالی از آنچه که ممکن است در آیفون 7 اتفاق بیافتد دارد. طراحی او یکی از شایعات اخیر است. آماده باشید چراکه اگر طراحی او به واقیعت تبدیل شود، آیفون 7 ممکن است یکی از ویژگی‌های سخت‌افزاری خود را از دست دهد، یعنی جک هدفون!

حذف بیرون‌زدگی دوربین در آیفون 7

برآمدگی دوربین از پشت گوشی مورد پسند نیست

عکس از: Eric Huisman

iPhone-7-second-780x413

 

حذف جک 3.5 میلیمتری در آیفون 7

در مقابل، او یک ایده از AirPods بی‌سیم که به آیفون از طریق بلوتوث متصل می‌شود، معرفی می‌کند. از آنجا که این دستگاه برای پشتیبانی کردن از جک 3.5 میلیمتری، بسیار نازک است، تنها راه اتصال هدفون به آن از طریق وایرلس یا کابل Lightning است. هرچند بسیاری از کاربران اشاره کرده‌اند که اگر این مورد تبدیل به واقعیت شود شارژ تلفن همراه (به دلیل مصرف وایرلس) و گوش‌دادن به موسیقی بسیار دشوار می‌شود.

به گزارش آی اپل سنتر یکی دیگر از تئوری‌های جالب که Huismann پیاده‌سازی کرده است این است که دکمه‌ی مکانیکی Home فعلی با یک دکمه که از 3D Touch و بازخور لمسی استفاده می‌کند جایگزین خواهد شد. بسیار شبیه به زمانی که شما از 3D Touch بر روی صفحه‌ی نمایش آیفون 6 اس خود یا Force Touch روی MacBook خود استفاده می‌کنید. دکمه‌ی Home در اینجا عملکری مشابه خواهد داشت.

جک هدفون می‌تواند راه فلاپی‌دیسک را رود

عکس از: Erin Huismann

iphone-7-airpods-1024x576-2-780x439

حذف خطوط آنتن پشت دستگاه در آیفون 7

Huismann بسیاری از تغییرات قابل توجه دیگری نیز به طراحی فعلی آیفون افزوده است. برای نمونه خطوط آنتی که هنوز در پشت دستگاه هستند در نسخه‌ی او از آیفون 7 وجود ندارد. به علاوه، دوربین در نسخه‌ی او به جای بیرون‌زدن از پشت با بدنه هم‌تراز شده است.

ارائه‌ی رنگ خاکستری تیره در آیفون 7

او پیش‌بینی می‌کند که آیفون با بیشتر رنگ‌های فعلی ارائه می‌شود به جز اینکه رنگ خاکستری مانند تصویر بالا به رنگ سیاه تیره تبدیل می‌شود. این یکی از حدسیات محتمل است که به احتمال زیاد به حقیقت می‌پیوندد. اپل، آیفون 5 و نسخه‌ی نخست آیپدمینی را با یک رنگ خاکستری تیره ارائه کرد اما بعد از این مدل‌ها، دیگر چنین رنگی ارائه نشد.

معرفی نسخه‌ی 4 اینچی آیفون 7

 

بزرگ‌تر، همیشه هم بهتر نیست

عکس از: Eric Huismann

iphone-7-all-version-1024x576-780x439

در نهایت، Huismann یک مدل سوم از آیفون ساخته است یعنی iPhone 7 Mini که صفحه‌ی نمایش 4 اینچی را که قبل از آمدن آیفون 6 در آیفون‌ها رایج بود را به همراه دارد. همچنین، شایعه‌ی دیگری وجود دارد که به تازگی بر سر زبان‌ها افتاده است که به نظر می‌رسد آیفون 4 اینچی زودتر از آیفون 7 معرفی می‌شود. او همچنین امیدوار است که گزینه‌ی حافظه در دستگاه آیفون، حداقل 32 گیگ تعیین شود.

cultofmac

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا