آیپد‎پرو (iPad Pro) با اسپیکر‎های بزرگ و پیچیده‎تر

بازگشایی تخصصی محصول آیپد‎پرو (iPad Pro)، نشان داده‌‎اند که این دستگاه اسپیکر‎های بزرگتر و پیچیده‎تری را دارا می‎باشد

محصول جدید شرکت اپل، iPad Pro‎، به تازگی به بازار عرضه شده است و طبق معمول، این محصول توسط گروه iFixit به صورت تخصصی و بخش به بخش بازگشایی شده است. ما توقع این کار را داشتیم، ولی چیزی که به نظر ما جالب و مهم آمد، این بود که که مهمترین و بزرگترین بخش این iPad جدید اسپیکرهای آن می‎باشد.

2015-11-13_204005
البته، یک باتری بسیار بزرگ 10.307 میلی‎آمپری، یک طراحی بصری بدنه‎ی نسبتا جدید و خوب و همچنین یک برد منطقی تازه، که در قسمت مرکزی دستگاه آیپد‎پرو (iPad Pro) قرار گرفته‎اند، نیز به این محصول اضافه شده‎اند. همچنین این موضوع را هم باید خاطر نشان کنیم که تعمیر کردن کل این دستگاه به دستان خودتان تقریبا غیرممکن می‎باشد.
هرچند می‎توان گفت که تا به این‎جا بخش بسیار مهم و جالب دستگاه آیپد‎پرو (iPad Pro)، چهار اسپیکر گنجانده شده در آن می‎باشد. این‎طور که مشخص شده است، این اسپیکر‎ها خیلی بزرگ می‎باشند – به طوری که هر کدام از آن‎ها دارای محفظه رزونانس یا تشدید مخصوص به خودشان می‎باشند و به محفظه‎ی آلومینیمی دستگاه نیز متصل شده‎اند. این اسپیکر‎ها فضای زیادی از دستگاه را به خودشان اختصاص داده‎اند – به طوری که گروه iFixit تخمین زده‎اند که این اسپیکرها، حدودا به اندازه‎ی نصف میزان فضایی که باتری به خودش اختصاص داده است را در دستگاه اشغال کرده‎اند.

2015-11-13_204023

با اینکه این مسئله به نظر هدر رفتن فضای داخلی دستگاه به نظر می‎رسد، با این مسئله را مورد توجه قرار دهیم که دستگاه iPad Pro، با وزن 1.57 پوندی که دارد، خودش به اندازه‎ی کافی سنگین هست و قرار دادن یک باتری بزرگتر در آن تنها مشکل وزن این دستگاه را بدتر از قبل خواهد کرد.
همچنین باید اعتراف کنیم که این اسپیکر‎های بزرگتر ارزش بودن در دستگاه را دارند. نه تنها این اسپیکر‎ها صدای بسیار خوب و بلندی دارند (می‎توانید بررسی تخصصی ما از دستگاه آیپد‎پرو (iPad Pro) را در این لینک مشاهده کنید)، بلکه بسیار هوشمند نیز می‎باشند، به طوری که درایور‎های این اسپیکر‎ها که درونشان قابلیت بالانس صدای خودکار گنجانده شده است، از این مسئله اطمینان حاصل می‎کنند که در هر حالتی که شما دستگاه را نگه داشته باشید، چه در حالت عمودی و چه در حالت افقی، بهترین کیفیت صدای ممکن به جفت اسپیکر‎های این دستگاه منتقل شود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا