آیپد به انتخاب اول دکترها تبدیل می شود

با توجه نیاز بیمارستانها به ضبط و ذخیره ی اطلاعات بروی یک دستگاه الکترونیکی، در میان پزشکان بیشترین انتخاب آیپد بوده است.
پزشکان و بیمارستان ها تشنه ی اپلیکیشن هایی هستند که از همه ی ظرفیت دستگاه استفاده کند. هم برای درمان دیجیتال هم برای اطلاعات بیماران .این مسئله با توجه به مقرراتی که اخیرا در رابطه با محافظت های مقرون به صرفه تنظیم شده است روز به روز مهمتر می شود که نیازمند آنست که بیمارستان ها اطلاعات خود را روی یک دستگاه الکترونیکی هوشمند و بروز مثل آیپد ذخیره کنند.
هرچه صنعت پزشکی و سلامت جلوتر می رود آیفون و آیپد گزینه های بهتری برای ذخیره ی این اطلاعات بشمار می روند.

آیپد
آیپد دکتر

یک بررسی نشان می دهد 68 درصد پزشکان , آیفون را به سایر اسمارت فونها و دستگاه های اندرویدی ترجیح داده اند. 59 درصد پزشکان هم گفته اند که از تبلت برای کارهایشان استفاده می کنند در حالی که آیپد اپل معروف ترین گزینه در این زمینه بوده است. در ضمن ipad بهترین گزینه برای درمان دی
این بررسی نشان داده که پزشکان بدنبال وسیله ای هستند که بتوانند توسط آن به سوابق الکترونیکی سلامت (EHR) و سایر اطلاعات دستررسی داشته باشند بدون آنکه با خود لپ تاپ حمل کنند یا به یک پی سی مراجعه کنند. بیش از نیمی از پزشکان گفته اند که آنها از گوشی موبایل خود برای انجام دادن برخی درمان ها و تحقیقاتشان استفاده می کنند. 83 درصد افراد مورد بررسی گفته اند که به سرعت از گوشی خود برای اتصال به EHR استفاده می کنند.
بخشی از این مشکلات به نبود امکان انجام عملیات لازم بر رکوردها در وسایل تاچ اسکرین است که این قضیه باعث سخت تر شدن امور پزشکان می شود.
83 درصد افراد مورد بررسی گفته اند که آنها به یک نسخه ی سفارشی شده و ساده شده مخصوص گوشی موبایل می خواهند نه عین همان چیزی که روی صفحه ی لپ تاپ خود می بینند . 71 درصد هم گفته اند که این اپلیکیشن ها باید برای تاچ اسکرین ها بهبود یابند.
89درصد پزشکان بخش های طب داخلی و مراقبت های اولیه از اسمارت فون خود برای ارتباط استفاده می کنند که صفحه ی کوچک این گوشی ها مانع بزرگی است برای پزشکانی که باید با نمودار بیمارانشان را هدایت کنند و نیازمند صفحه ی مانیتور بزرگتری هستند. در نتیجه در این میان آیپد بهترین گزینه برای پزشکان به شمار میرود.

گستردگی نرم افزار های پزشکی در اپل استور موجب شده تا اغلب پزشکان به دستگاه های اپل روی آورند. لازم به ذکر است که نرم افزار های پزشکی از جمله گران ترین نرم افزار های موجود در اپل استور هستند که گاهی قیمت آنها به حدود 300 دلار میرسد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا