دزدی از مایکروسافت در تعطیلات کریسمس

آیپد و دزدی عجیب از مرکز تحقیقات مایکروسافت در کریسمس

امروز برای شما یک داستان جالب راجب آیپد داریم. اخیرا گزارشی منتشر شده است مبنی بر اینکه مایکرسافت در هفته اخیر با پلیس تماس گرفته است و گزارش دزدی در یکی از ساختمان های مرکز علمی اش در کالیفرنیا را داده است.

این دزد یا دزدان بین 19 تا 26 دسامبر که بیشتر افراد برای سپری کردن تعطیلات کریسمس رفته بودند وارد 3 دفتر در ساختمان شماره 5 شدند و – قسمت جالب اینجاست – با وجود همه لوازم دیجیتالی که در دفتر ها وجود داشت ، فقط آپید ها را دزدیدند!

دزدی از مایکروسافت

“Joshua Anderson” از خبرگزاری “The Daily Post” اینگونه گزارش می دهد:

” مایکروسافت گفته است که دو عدد آیپد 2 و 2 عدد آیپد 3 که در مجموع بیش از 3000 دلار ارزش دارند بین 19 تا 26 دسامبر از مرکز علمی این شرکت دزدیده شده است. همچنین یک گزارش پلیس می گوید که یک تبلت پنجم هم – احتمالا آیپد 4 با ارزش 729 دلار – در میان این لیست بوده است و هیچ کدام از محصولات مایکروسافت دزدیده نشده اند.”

آیپد مینی جدید

از آثار این ماجرا به نظر می رسد که یک قضیه داخلی بوده است. پلیس می گوید که هیچ نشانه ای از به زور وارد شدن را ندیده است و مایکروسافت گفته است که همه کارمندانش از طریق کارت های ورودی الکترونیکی شان به آن ساختمان و همه دفترهایش دسترسی دارند. با این وجود شما این دزد را تصور کنید که در این ساختمان می گردد و با خودش می گوید “Surface” ، نه! ” Surface Pro” نه! نسخه آزمایشی ویندوز فون جدید ، نه!  آها! پیدا کردم ، آیپد ! منظورمان این است که این ساختمان ها پر از محصولات ارزشمند مایکروسافت بودند ، به هر حال این یک مرکز علمی تحقیقاتی است.

آیپد2 از مایکروسافت دزدیده شد

در حال حاضر مظنونی شناخته نشده است ، ولی مایکروسافت می گوید که یک سیستم دوربین مداربسته در ساختمانش دارد و مشغول به چک کردن آن می شود تا ببیند که در زمان دزدی چه کسانی در آن محل حضور داشتند. به زودی دزدان آیپد دوست پیدا میشوند.

2 دیدگاه دربارهٔ «آیپد و دزدی عجیب از مرکز تحقیقات مایکروسافت در کریسمس»

  1. سایت قشنگی دارید با وردپرس ساخیش؟ آخه من طراح وردپرسم برام سوال شده؟ بیا توی سایتم بهم جواب بده؟ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا