آیپد جدید اپل و ios 6

آیپد مینی و انتظار برای 200 ویژگی جدید در ios 6

سپتامبر امسال , ماه جدیدترین تلفن های هوشمند بود. HTC ، Nokia ، Apple و Samsung همگی جدیدترین کشفیات خود را در قالب جدیدترین اسمارت فون ها عرضه کردند. آیپد مینی بزودی از طرف اپل معرفی میگردد و همچنین مایکروسافت هم Windows Phone 8 را عرضه کرده است و در نتیجه ماه اکتبر، بازار رونمایی و عرضه ی عمومی این تلفن ها داغ داغ است!

آیپد مینی , 3 و آیفون

یک نکته در مورد آیپد مینی وجود دارد

همه منتظرند ببینند وقتی “تیم کوک” مدیر اجرایی اپل برای معرفی آیپد جدید روی سن می رود، چه می خواهد بگوید؟ راستی آیا اپل می تواند قبل از معرفی آیپد مینی روی استیج، جزئیات آن را از سیل عظیم رسانه ها مخفی نگه دارد؟ رسانه های کنجکاوی که قبل از اینکه تیم کوک از آیفون 5 رونمایی کند، سر از کار تمام ویژگی های آن درآورده بودند!
علاوه بر نشت و درز همیشگی اخبار و کنجکاوی دائمی رسانه ها، اتفاقاتی هم وجود دارد که هر از چند گاهی با تولید یک محصول جدید در شرکت اپل رخ می دهد. یکی از آنها رویکرد ویژه ای است که این شرکت هنگام رونمایی از محصولات جدیدش دارد. مهم نیست که iPad Mini یک آیپد فوق پیشرفته ی جدید است، مهم اینست که iOS 6 را دارد و به همین علت می توان آن را به راحتی با آیپد قبلی مقایسه کرد. اپل به ما نشان خواهد داد که آیپد مینی با 200 ویژگی جدیدی که دارد پیشرفته ترین آیپدی است که تابحال تولید کرده و همه ی اینها را مدیون iOS 6 است.

آیپد جدید اپل

موضوع مهم در فروش آیپد مینی چیست

همه اش به بازاریابی این دستگاه بر می گردد. همان قسمتی که اپل در آن استاد است! یعنی ایجاد شور و هیجان و همهمه بزرگ همزمان با رونمایی از هرکدام از محصولاتش. این شور و هیجان گاهی حتی احساسات و عواطف ما را هم درگیر می کند. مثل زمانی که در یکی از تبلیغاتش برای نشان دادن قابلیت های Facetime، اعضای خانواده ای را نشان می داد که علی رغم اینکه از هم دورند ولی به راحتی با هم ارتباط برقرار می کنند. البته می دانید که گاهی هم بسته به نوع و ماهیت محصول، قشر خاصی را هدف قرار می دهد.
جالب است بدانید که این 200 ویژگی جدید در برنامه اخیر geekerati به طور کامل مورد ارزیابی قرار گرفت که می تواند سر و صداهای زیادی به پا کند و فیدبک های مثبت فراوانی به همراه داشته باشد.

پشت آیپد مینی و آیپد 3 جدید
اپل بعد از یک ماه پر فراز و نشیب با iPhone 5 ، iOS 6 و نسخه ی جدید Apple Maps نیاز به یک موفقیت مستحکم و پیوسته دارد که iPad Mini می تواند آن را به راحتی با یک شروع برنامه ریزی شده و درست حسابی فراهم کند. یعنی با کمک گرفتن از استراتژی های قدرتمند و استفاده از تمام فرصت های جادویی که به دستش می رسد.
منتظر خبرهای بعدی ما از ویژگی های جدید iOS 6 در آیپد مینی باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا