استفاده از پردانده‎ی اسنپ‌دراگون 820 در گوشی شیائومی MI5

پردازنده‎ی اسنپ دراگون (Snapdragon 820) تک هسته‎اى یک نشانه‎ی خوب براى گوشی شیائومی MI5 می‎باشد

بر اساس ادعای شیائومی MI5، تاکنون بالاترين امتياز براى اسنپ‌دراگون 820 تک هسته‌اى پروژه‌ی Gemini 2162 بوده است، كه هنوز فاصله‎ی بسيار زیادی با دستاورهاى تک هسته‌اى فوق‌العاده‌ی A9 اپل در گوشى آيفون 6s دارد و می‎تواند حدود 2500 امتياز داشته باشد.

امتیاز اسنپ‌دراگون 820

حساب شناخته شده‎ای در leakster به پردازنده اسنپ‌دراگون 820 تک هسته‎ای امتیاز 2300 داد و این درحالی می‎باشد که این پردازنده هنوز هم در سطح پردازنده‌ی A9 اپل نيست. به هر حال این پردازنده هنوز هم از امتياز بالايى برخوردار است و اسنپ‌دراگون جديد، عملکرد خوبی را در گوشی‎ها در پی خواهد داشت. يكى از اين گوشى‎ها به احتمال زياد شیائومی MI5 خواهد بود، اين احتمال وجود دارد که 2300 امتياز بدست آمده، حاصل استفاده این پردازنده در همین گوشی باشد. این شایعه از حساب Weibo در leakster منتشر شده اما امکان صحیح بودن این موضوع وجود دارد، زیرا در گذشته نیز چندین خبری از این منبع از شیائومی MI5 درست بوده است.

High-Snapdragon-820-single-core-benchmark-leak-bodes-well-for-the-Xiaomi-Mi5

درهر صورت، نبرد سال بعد براى مهم‌ترين محصول يک كمپانى برای سيستم عامل اندرويد میان پردازنده‎های Exynos 8890 و اسنپ‌دراگون 820 مى‌باشد – باتوجه به اينكه اِكسينوز اخيرا يک ركورد در AnTuTu به ثبت رسانده است، اما ممکن است اسنپ‌دراگون 820 بهتر باشد و رکورد خوبی در Geekbench کسب کرده است.

ما نمی‎توانيم براى گوشی‎های جديد که در ماه ژانویه وارد بازار می‎شوند، بیش از این انتظار بکشیم.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا