استیو جابز دیگر رئیس نیست

تیموتی دی تیم کوک ( Timothy D Tim Cook) یک نوامبر 1960، در آلاباما، آمریکا به‌دنیا آمد. اولین مسئولیت وی مدیریت عملیات “روز به روز” در این شرکت بوده است. وی در تاریخ 24 اوت 2011 ، بعد از استیو جابز رسماً مدیر عامل جدید شرکت اپل شد. او در مارس 1988 به این شرکت پیوست.
همانگونه که پیش بینی میشد بعد از سومین مرخصی پزشکی استیو جابز اپل قصد دارد ریاست را به کوک بدهد.در نامه ای که توسط استیو خطاب به تمامی دوستداران اپل و هیئت مدیره اپل نوشته شده عنوان شده:من همیشه گفتم، اگر روزی برسد که قادر به ادای وظایف و انجام امور در ریاست نباشم 100% خودم شخصا اعلام میکنم. “متاسفانه اون روز رسید.

استیو جابز

در بیانیه جداگانه اپل گفت که کوک ، در واقع به عنوان مدیر عامل و جابز به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شد همچنین کوک (cook CEO) به هیئت مدیره شرکت اضافه شده است. به به….

امیدواریم بیماری استیو جابز آنقدری سخت نباشد که از میان ما هم خدافظی کند. همه او را به خاطر حرکت های عظیم و انقلابیش می ستایند. بعد از کناره گیری استیو جابز از ریاست شرکت اپل شاهد افت 30 دلاری سهام اپل بودیم. در ماه جاری شاهد ارائه ی آیفون نسل جدید یعنی آیفون 5 هستیم ولی اینبار کوک آن را پرزنت میکند. از این به بعد اسم کوک را بیشتر خواهیم شنید و منتظر انقلاب های جدید طبق روال گذشته از شرکت بزرگ اپل هستیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا