اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش آیفون 7 چه قدر است؟

تاکنون شایعات زیادی درباره‌ی آیفون 7 شنیده‌ایم که شامل باریک شدن بدنه به لطف حذف جک صوتی 3.5 میلی‌متری است. این بدان معنی است که بدنه‌ی دستگاه با طرحی نو همراه خواهد شد چراکه هر گوشی هوشمندی که ما تاکنون دیده‌ایم بدون جک صوتی نبوده است. آیا تمایل دارید که این طراحی جدید با بزرگ شدن صفحه‌ی نمایش همراه باشد؟

اپل، به خود می‌بالد که گوشی‌های این شرکت، برای استفاده با یک دست، به خوبی سازگار هستند. این ویژگی هنوز هم در آیفون 6 اس ادامه دارد. دلیل آن، نسبت مناسب صفحه‌ی نمایش با انگشتان است که به لطف صفحه‌ی نمایش 4.7 اینچی فراهم شده است و اندازه‌ای استداندارد برای گوشی‌های هوشمند امروزی است. این شرکت نشان داده است که برای حرکت به سمت گوشی‌های بزرگ‌تر، ترسی ندارد و آیفون 6 پلاس و 6 اس پلاس را با صفحه‌ی نمایش 5.5 اینچی معرفی کرده است.

How-big-do-you-think-will-the-iPhone-7s-display-be

علاوه بر این، اخیراً گزارشی از یک تحلیلگر مشهور منتشر شده است که: اپل می‌تواند تغییراتی را در کلید دایره‌ای شکل home داشته باشد تا مقدار زیادی از فضای با ارزش جلوی دستگاه را زنده کند.

آیا اپل می‌تواند تلاش کند تا نسبت بهتری از صفحه‌ی نمایش را برای انگشتان ما فراهم کند؟ یا این شرکت، یک صفحه‌ی نمایش بزرگ را با آیفون 7 معرفی می‌کند؟ اگر چنین است، شما فکر می‌کنید که اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش چه قدر خواهد بود؟

ما 3 اندازه را به طور پیش‌فرض انتخاب کرده‌ایم، پیشنهاد شما کدام یکی است؟ لطفاً نظرات خود را در این مورد با ما در میان بگذارید.

همان 4.7 اینچ فعلی
بین 4.8 تا 5.2 اینچ
بزرگ‌تر از 5.2 اینچ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا