اپل ابر ستاره ی جیلبریک یعنی COMEX را استخدام کرد

کسانی که با دنیای جیلبرینگ سیستم عامل ios آشنایی دارند حتما نیکلاس الگرا را می شناسند. اگر شما او را در خیابان ببینبد خیلی معمولی به نظر می رسد.

او یک نوجوان وصف ناپذیر است که در خانه با پدر مادر خود زندگی میکند اما باید گفت او  کامکس ( comex )است. و این یک شانس بزرگ است که کس به نام نیکلاس الگرا رو از نزدیک دیدید. کامکس یا نیکلاس الگرا نویسنده ی برنامه ی بسیار محبوب جیلبریک jailbreak me است که طرفداران زیادی در بین کاربران اپل دارد. کسانی که برنامه های اپل را به صورت رایگان بر روی دستگاه خای خود میریزند و خمچنین کسانی که به نرم افزارهای مفید سایدیا احتیاج دارند.کامکس کسی است که دستگاه ها دوست دارند او جیلشان کند.

اپل اعلام کرد او را در یکی از بخش های داخلی اپل استخدام کرده است.در مصاحبه ای که مجله فوربز شاهد بودیم تا قبل از آن کسی او را درست نمیشناخت. هویت واقعی او، جایی که او زندگی می کرد و یا بسیاری از آرمان های او را نمی دانستند.این مصاحبه نشان می دهد که نیکلاس یک دوره مرخصی از دانشگاه گرفته است البته به منظور پیگیری کارآموزی. مدتی پس از مصاحبه اپل با او تماس گرفته و خواسته کار آموزی را در آن شرکت بگذراند.اما این شرکت قطعا او را برای مهارت های تشخیص آسیب پذیری دستگاه های خود استخدام کرده است

او از هفته ی دیگر برای گزراندن دوره کار آموزی و احتمالا کار در آن شرکت به آنجا میرود. این یک موفقت بزرگ برای اپل و دولوپر های اپل بود که کامکی نانشان را آجر کرده بود. اکنون شاهد خرید بیشتر گیفت کارت آیتونز گیفت کارت آیتونز خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا