دسته‌ها
اپل

اپل استور و نور خورشید

اپل به فکر راه اندازی فروشگاهی در منطقه ی گران و پر رونق مالی لندن است.

اپل استورلندن:فروش اموال ایالات متحده در لندن

از آنجایی که نور خورشد در لندن کم یافت میشود ,این اپل استور به طرز خارق العاده ای از نور خورشید استفاده میکند و آنرا جذب میند. ساختمان این اپل استور با معماری خاص خود نور را به تمام ساختمان منتقل میکنند. در زیر ساختمان و در طبقه همکف فروشگاه خرده فروشی قرار دارد.

شرکت اپل از گذشته به ساختن نمای شیشه ای برای اپل استور های خود علاقه ی شدیدی داشته اینبار هم اپل استور اپل شیشه ای است. ولی در هوای مه آلود لندن و با وجود ساختمان های بلند اطراف بعید است بتواند نوری جذب کند.

اپل استور جدید

هزینه ی احداث این اپل استور در حدود 40 میلیارد دلار برآورد شده. ابته هنوز هم عملی شدن این پروژه معلوم نیست زیرا مالک قبلی این ساختمان در حال راضی کردن مالکان زمین ساختمان های اطراف برای همکاری در مبارزه با این طرح است. دلیل این مخالفت ها و اختلاف با جلوگیری از رسیدن نور به ساختمان های اطراف است که میتواند اپل را از ساختن اینساختمان 10 طبقه به طور قانونی منع کند.

شهر لندن از کمیته های حمل و نقل و سیاست خواسته است که قانون نور خورشید و طرح های ساختمان را نادیده بگیرند. اگر جواز ساخت این اپل استور تایید شود،باید بدانید که فروشگاه اپل در یکی از ثروتمندترین محله ها قرار دارد.

با توجه به این که جواز ساخت و ساز ساختمان هنوز ارائه نشده و مشکلات بالقوه قانونی رو به روی پروژه است،معلوم نیست که آیا اپل به زودی به دنبال گزینه های دیگر برای یک فروشگاه خرده فروشی در منطقه میرود یا خیر.

اپل دارای دو فروش اپل استور معروف در فاصله نزدیک از منطقه پیشنهادی در لندن است،یکی فروشگاه باغ کاونت درحدود سه کیلومتری و فروشگاه خیابان رجنتدر حدود یک کیلومتری.

1 دیدگاه دربارهٔ «اپل استور و نور خورشید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *