اپل به دنبال 16 میلیون دلار خرج دعاوی حقوقی با سامسونگ

اپل، اخیرا یکی از بزرگترین محاکمه های جهان را برد و سامسونگ فعلا به نوعی فتیله پیچ شد! اما یک سری نگرانی هایی هم وجود دارد که نمک را به زخم می پاشاند.دعاوی حقوقی اپل و سامسونگ به آنجا رسید که شرکت سامسونگ موظف شد 930 میلیون دلار به اپل پرداخت کند، اکنون خبر می رسد که اپل، از دادگاه درخواست می کند که سامسونگ برای جبران نسبی هزینه های قانونی مبلغ 16 ملیون دلار به اپل پرداخت کند (مثلا هزینه وکلا و … اما به سامسونگ چه!)

اگر به یاد داشته باشید، این تمام پولی نیست که اپل به وکلا پرداخت کرده است. اگر کمی حساب کتاب انگشتی داشته باشیم، اپل بیش از 50 میلیون دلار برای پیروزی در این دادگاه هزینه کرده که این 16 میلیون تقریبا یک سوم از آن است.

البته دلایلی هم وجود دارد. در زیر بند های این بیانیه، در این سنجش ها | اپل خاطر نشان می کند که در حال جبران سازی هزینه ها برای ادعا های ناموفق آمیزش ثبت نشده تجارتی آیفون یا تبلت ها نیست.| البته این هم که اپل کاملا رنجیده است اصـــلا مشخص نیست (:دی)، اگر چه این به صورت پاره ای در ادعا های وکلا دیده شود. |سامسونگ عمداْ هر جزء از محصول انقلابی آیفون را کپی برداری کرده است.|

همچنان، با این که همه کاسه و کوزه ها بر سر سامسونگ شکسته می شود، اما اپل فقط 100 میلیون دلار پول بی زبان تنها برای رایزنی های قانونی در گام اول در برابر HTC هزینه کرده است.

maclife

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا