اپل : کنفرانس WWDC از ۱۸ تا ۲۲ خرداد ماه برگزار خواهد کرد

اپل کنفرانس سالانه‌ی توسعه دهندگان خود را از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ خرداد ماه برگزار می‌کند. با توجه به کنفرانس‌های قبلی WWDC، امسال نیز این رویداد در سان فرانسیسکو خواهد بود.

1

اپل هم اکنون در حال ثبت نام از متقاضیان برای حضور در این رویداد است و این امکان تا روز جمعه ۱۷ آپریل ساعت ۱۰ صبح به وقت منطقه‌ی زمانی اقیانوس آرام (PDT) ادامه خواهد داشت. متقاضیان می‌بایست برای تایید شدن و شرکت در این رویداد عضوی از برنامه‌ی توسعه دهندگان iOS، برنامه‌ی تجاری توسعه دهندگان iOS یا برنامه‌ی توسعه دهندگان مک باشند.

پس از پایان پروسه‌ی ثبت نام، اپل به صورت اتفاقی از بین این متقاضیان تعدادی را انتخاب خواهد کرد که در روز دوشنبه، ۲۰ آپریل ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت منطقه‌ی زمانی اقیانوس آرام آن‌ها را معرفی خواهد نمود. کارت اعتباری این اشخاص به طور خودکار در این تاریخ به مقدار ۱۵۹۹ دلار شارژ خواهد شد.

کنفرانس WWDC

WWDC معمولاً رویدادی است که در آن اپل اولین جزئیات رسمی را به صورت عمومی از نسخه‌ی بعدی سیستم عامل‌های OS X و iOS منتشر می‌کند. امسال این شرکت قصد رونمایی از iOS 9 و OS X 10.11 را دارد. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که اپل نسخه‌ی جدیدی از تلویزیون خود را در همین کنفرانس معرفی می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا