بازی آیتونز hd آیفون

بازی آیفون : فیلد رانرز 2 اعتیاد آور با گرافیک عالی HD

بازی بسیار زیبای فیلد رانرز 2 ( Fieldrunners 2 HD ) یکی از بازی هاییست که برای کاربران iOS موجب ساعتها سرگرمی می شود. این بازی آیفون یکی از بهترین بازی های اعتیاد آور آیپد و آیفون میباشد توصیه میشود حتما بازی کنید. لذت این بازی نیز همانند سایر بازی ها در آیپد بیشتر است. این بازی با قیمت 7.99$ در اپل استور و آیتونز قابل خریداری است.

این بازی آیفون و آیپد اولین بار در سال 2008 عرضه شد. این بازی آیفون در واقع یکی از اولین بازی هاییست که بعدها به سبک بازی دفاع از قلعه بیشتر شناخته شد. بعلاوه این بازی نه تنها در آیپد و آیفون بهترین بازی شده بلکه به دیگر دستگاه ها و کنسولها نیز برده شده است.
به نظر می رسد آخرین نسخه ی عرضه شده ی فیلد رانرز به همان اندازه نسخه ی پیشین موفق باشد.

بازی آیفون جدید فیلد رانرز 2

این بازی آیفون بسیار ساده و قابل فهم است و به راحتی شما از آن لذت میبرید . به راحتی با شما ارتباط برقرار میکند و شیفته ی گرافیک بالای HD آن میشوید. از آنجا که نسخه شماره یک این بازی مدت هاست که در اپل استور عرضه شده , شرکت سازنده ی این بازی در نسخه شماره 2 , آنرا به سطح کیفی بالاتری ارتقا داده و ویژگی های جدیدی به آن اضافه کرده است.

در این بازی آیفون (آیپد) شما دشمنان را در مسیر های مختلف هدایت میکنید و در راه آنها توپ و تفنگ ها و اسلحه های گوناگونی قرار میدهید تا آنها را نابود کنند. در این بازی باید بدانید مسیر دشمن را چگونه بسازید و اینکه با پولی که در بازی بدست میاورید چه سلاح هایی بخرید تا پیروز شوید.

دانلود این بازی آیفون و آیپد در آیتونز

چنانچه مایل هستید این بازی زیبا را بر روی آیفون یا آیپد خود داشته باشید, ابتدا باید با اپل آیدی شخصی آنرا با گیفت کارت آیتونز خود خریداری کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا