بازی وارکرفت در نهایت راه خود را به سمت آیفون پیدا کرد

بازی قلب سنگی: قهرمانان وارکرفت، یک بازی رایگان به سبک بازی‎های کارتی و نوبتی است که توسط کمپانی بازی‎سازی Blizzard Enterainment, Inv ارائه شده، و حالا برای آیفون موجود است

1

اگر شما با قلب سنگی آشنا نیستید، شما در این بازی به همراه حریفتان به نوبت کارت‎هایی را رو می‎کنید که هرکدام ویژگی‎هایی دارند که با استفاده از آن‎ها می‎توانید حریفان را شکست و به سراغ حریف بعدی بروید. گرچه این بازی یک سورپرایز اضافی هم دارد، از این نظر که بازیکنان نقش یکی از 9 قهرمان را برعهده می‎گیرند، قهرمانانی که هرکدام براساس سری بازی‎های وارکرفت طراحی شده‎اند و هرکدام دارای قابلیت‎های بی‎همتای خود هستند.

این بازی در گذشته در تاریخ 14 آوریل 2014 برای آیپد عرضه شده بود، و از آن زمان تنها برای تبلت‎ها عرضه می‎شده است. گرچه حالا با عرضه آن برای آیفون، اولین یورش این بازی به سمت واقعا مخصوص موبایل هم بودن صورت گرفته است و در زمان خوبی هم این امر صورت گرفته است، یعنی بعد از عرضه دومین نسخه تکمیلی تک بازیکنی این بازی.

اگر شما آماده این هستید که برروی آیفون خود کمی عمل مبارزه با کارت‎ها را داشته باشید، حرکت این بازی به سمت صفحه‎های نمایش کوچکتر به عنوان یک آپدیت سراسری برای بازی انجام می‎شود که شما این بازی را از لینک زیر می‎توانید دریافت کنید.

رایگان دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا