بازی Real Racing 3 بازی با گرافیک عالی رایگان ولی گران

کمپانی الکترونيک آرتز همواره يکي از کمپاني هاي سازنده ي بازي در تمامي پلتفرم ها از جمله آیفون و آیپد بوده است . بازی real racing 3 هم با توجه به قيمت زيادش دليل محکمي براي صدق اين ادعاست. به هر حال امتحان بازی آیفون و آیپد رايگان است و بسیاری از ماشین های واقعی را شامل می شود . حال بايد اين سوال را از خود بپرسیم که آيا واقعا اين بازي آیفون و آیپد اينقدر بد است؟!

بازی real racing 3 و کنترل بازي در آن

نيازي به وارد شدن به تمامي جزئيات نيست. اين بازي همانند ساير بازي هاي ماشيني چند مدل مختلف دارد: پليسي، سرعتي، مسابقه اي و …هر مرحله ای که می گذرانید برای شما امتیاز و پول به همراه خواهد داشت (که بعدا به آن می پردازیم).

همانند بسیاری از بازی های ماشینی شما کنترل گاز دادن خودرو را در دست ندارید . ولی وقتی که چراغ سبز می شود شما باید برای سرعت بیشتر صفحه را لمس کنید که این تنها زمانی است که شما مجبورید این کار را بکنید. در بازی real racing 3 هدايت ماشين هم بوسيله ي چرخاندن فرمان انجام مي گيرد که برای این کار باید آیپد یا آیفونتان را کج کنید. کنترل ماشين در بازی real racing 3 هم به نرمي انجام مي شود و تفاوت ها به مدل ماشين و وضعيت آن بستگي دارد و به همين علت بازي بسيار طبيعي و واقعي به نظر مي آيد که ویژگی قابل تحسینی است. و این بازی آیفون نسبت به بازی ماشین آسفالت 7 بسیار طبیعی تر است. شما می توانید کنترل کنید که خودرو دارای قدرت های خاص یا نیترو باشد یا نه. در بازی Real Racing 3 شما باید بیشتر بر خوب رانندگی کردن تمرکز کنید تا استفاده از حیله و فریب!

بازی Real Racing 3
Real Racing 3

فروش برخی امکانات در بسیاری از بازی ها داخل خود بازی صورت می گیرد ولی بازی آیفون و آیپد Real Racing 3 با قرار دادن دوره های زمانی وقت گیر برای انجام بعضی کارها پا را فراتر گذاشته است که کمی گیج کننده است و برای تلف نشدن وقتتان باید پول بپردازید. یعنی یک لودینگ ساختگی که با پول حل میشود. عجیب اما واقعی !!

چگونگی خرید در ماشین بازی real racing

بازی Real Racing 3 دارای دو سیستم خرید است: پول و سکه. از پول برای خرید آپگرید ها، ماشین ها و سرویس های تعمیر است. سکه هم بیشتر برای رد کردن زمان های اجباری است. شما هر بار که مرحله ای را پشت سر می گذارید مقداری طلا جمع می کنید ولی اکثر آنها را باید با پول واقعی بخرید. برای مثال همه ماشین ها نمی توانند در همه ی قسمت ها استفاده شوند پس باید یک ماشین جدید دست و پا کنید که برای این کار باید آماده شوید که زمان زیادی را صبر کنید. اگر هم بخواهید ماشین خود را upgrade کنید باید قبل از مسابقه مدت زیادی را صبر کنید.

کنترل بازی آیفون
بازی آیفون

در بعضي مسابقات پس از اتمام مسابقه وضعيت سلامت خودروي شما قرمز مي شود که بدان معناست که خودرو نياز به تعمير دارد و براي اين سرويس شما بايد مبلغي که از مسابقات بدست آورده ايد زا بپردازيد. همه ی اینها با پول حل میشود.

گرافیک بازی Real Racing 3

Real Racing 3 بازي سبکي نيست. 1.7 گيگابايت فضاي گوشي يا تبلت شما را اشغال مي کند که در play store وجود ندارد و با دانلود این بازی شما 45 ماشين با کيفيت و وضوح بسيار بالا از کارخانه هايي مثل پورشه، بي ام و،فورد، آئودي، نيسان و … را خواهید داشت که تودوزی خودرو هم معلوم است.

شما میتوانید با کلیک بر روی عبارت زیر وارد صفحه ای دانلود بازی real racing 3 از آیتونز شوید

Real Racing 3

گرافيک بازي در کل خوب است و محيط، نور پردازي و افکت ها بسيار طبيعي به نظر مي آيند ولي در بعضي مکان ها برخي اسامي به چشم مي خورد که با اينکه در سرعت به چشم نمي آيند در بعضي اوقات کمي باعث حواس پرتي مي شوند.
مشکل اصلي زمان مکانيک ماشين است. زماني که بايد براي تعمير شدن ماشين صبر کنيد. اگر صبور باشيد با اين موضوع کنار مي آييد ولي باز هم به طور کلي Real Racing 3 بازي خوبي است که عليرغم هزینه بالاي بازی کردن آن ارزش خريدن را دارد!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا