دسته‌ها
آیفون

باز هم یک آیفون آزمایشی گم شد. این بار نوبت آیفون 5 است

هرساله کمپانی اپل قبل از معرفی آیفون نسل جدید تعدادی از این دستگاه را به صورت آزمایشی تولید کرده و توسط مهندسان خود در بیرون از شرکت تست میکند.
این عمل برای پی بردن به مشکلات احتمالی آنها و سنجیدن قابلیت انطباقشان با محیط کاربری است.

سال گذشته اواخر ماه جولای اپل اعلام کرد که یکی از تلفن های همراه آزمایشی  این شرکت در کافه ای در سنفرانسیسکو گم شده . پس از پیدا شدن آیفون گم شده اپل کارمندی را که مسئول تست کردن آن دستگاه بود از کار اخراج کرد که سرو صدایی زیادی به پا کرد.

آیفون گم شد

هفته ی گذسته باز هم شایعه ی گم شدن آیفون آزمایشی به گوش رسید اما رسمی نبود.این بار آیفون آزمایشی مربوط به آیفون سال 2011 یعنی آیفون 5 است.

شخصی به نام سرجیو کالدرون میگوید روز شنبه حدود ساعت 6 عصر شش نفر شامل دو خانم و چهار آقا به خانه ی او آمدند واتومبیل و خانه اش را تفتیش کردند. سرجیو اضافه کرد که این 6نفر به دنبال آیفون آزمایشی بودند که شب قبلش در رستورانی که او حضور داشته گم شده.

آن شش نفر که  چهار نفرشان پلیس و دو نفر دیگر از کارمندان اپل بودند آدرس خانه ی آن مرد را از روی جی پی اس آیفون مفقود شده پیدا کرده بودند. آنها به سرجیو گفتند که ما نه تنها شکایتی از تو نداریم بلکه 300 دلار بابت آن آیفون به تو پول میدهیم(آیفونی که اگر لو رود بشتر از اینها ارزش دارد)

آیفون 5

این شایعات غیر رسمی  بود تا اینکه پلیس سانفرانسیسکو شب گذشته رسما اعلام کرد که از طرف اپل درخواستی داشته مبنی بر کمک برای پیدا کردن آیفون آزمایشی که برای اپل بسیار مهم است.

ولی تا کنون این آیفون پیدا نشده.

این آیفون شبیه به آیفون5 کجاست؟

آیا این آیفون به دست شرکت سامسونگ افتاده؟

آیا این ها همه بازی است برای داغ کردن بازار بحث و شایعه ی آیفون 5؟

نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *