ماشین AudiConnect

با آیفون خودروی آئودی خود را کنترل و پارک نمایید

کارخانه آئودی Audi در حال ساخت ماشینی است که به صورت خودکار رانندگی می کند و شما میتوانید توسط آیفون آن را کنترل کرده و حرکات آن را در آیفون و یا آیپد خود مشاهده کنید ،اگر شما برای باور این موضوع نیاز به مدرک فیزیکی دارید ، جستجوی شما با خودرو های AudiConnect این کمپانی که دارای ویژگی رانندگی خودکار و پارک کردن خودکار هستند به پایان می رسد. این دو خودرو که با کمک سنسور های حساسی تولید شده اند ، می توانند به راحتی و بدون دخالت انسان رانندگی کنند و همچنین خودرو را پارک نمایند. و تمامی اینها در iphone شما نمایش داده میشود… و نکته جالب این است که سنسور های استفاده شده در این خودرو تجهیزات تولیدی خود این شرکت هستند ، به این معنی که خودروهای پروژه پارک اتوماتیک و رانندگی اتوماتیک ، به سنسور های بسیار بزرگی که در خودروی راننده خودکار گوگل یافت می شود نیازی ندارند.

ماشین iphone

Audi برای نشان دادن تکنولوژی خودکارش ، خودروی پارک کننده خودکارش را به نمایشگاه CES 2013 آورد و ما شاهد این بودیم که از پارکینگ یکی از هتل های اطراف بدون سرنشین خارج شد ، در سر یک پیچ دور زد و به داخل پارکینگ بازگشت. و تمامی حرکات بر روی آیفون متصل به این خودرو نمایش داده میشد.

نرم افزار ios مخصوص آئودی

قابلیت پارک خودکار این خودرو ، توسط برنامه iOS کمپانی Audi فعال می شود. یکی از مهندسان کمپانی Audi خانم Annie Lien این روند را به ما نشان داد. او ابتدا با یک اشاره برنامه این خودرو را در آیفون اجرا کرد ، این خودرو یه محض آنکه دستور را دریافت کرد ، از پارکینگ خارج شد و به راه از پیش تعیین شده اش که توسط سنسور هایی که این کمپانی بیرون از پارکینگ نصب کرده بود ادامه داد.

ماشین جدید audi با کنترل از طریق آیفون

یک برنامه جدا روی آیفون به ما وضعیت خودرو را در حین اینکه خوردو در سر پیچ دور زد و به محل اصلی اش بازگشت نشان می داد. وقتی که خودرو در حال دور زدن بود ، ما میتوانستیم فرمانش را که خود به خود میچرخید ببینیم و حرکت های کوچکی را که برای صاف شدن خودرو انجام می شد ببینیم. وقتی که این خودرو به مقصد پایانی خودش ، یعنی دقیقا روبه روی ما رسید ، ما شاهد این بودیم که ترمز کرد و دنده عقب حرکت کرد و مکان پارک خالی اش را پیدا کرد و میان دو خودرو پارک شده دیگر قرار گرفت.

تکنولوژی جدید آیفون

با وجود اینکه Audi می گوید سخت افزار استفاده شده برای ساخت خودرو پارک کننده خودکار برای استفاده در خودرو های جدید این کمپانی آماده است ، نرم افزار آیفون و آیپد آن هنوز در مراحل اولیه توسعه خودش به سر می برد و این کمپانی می گوید که خودرو های پارک کننده و راننده خودکار این شرکت تا سال 2020 به بازار ارائه می شوند. این یعنی این که شما دیگر نیازی ندارید که به دنبال جای پارکینگ بگردید. و با آیفون خود به خودرو فرمان میدهید.

  1. salam faghat khastam begam lotfan dar morede chizi ke nemidoonin ezhare nazar nafarmaEEd
    whats app
    app az kalameye application miad na az apple
    whats app bara android va windows mobile ham mojood hast !
    hich rabti be apple nadare va company e digari in barnamaro dorost karde

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا