برنامه‎ی Alive برای ویرایش تصاویر در Live Photos

چگونه در Live Photos تصاویر را ويرايش کرده و فیلتر‎ها و افکت‎ها را به آن اضافه کنیم؟ شايد برنامه‎ی Live Photos بسیار عالى باشد اما محدودیت‎هایی نیز دارد. شما نمي‎توانيد عکس‎ها را ويرايش يا به آن‎ها فیلتر و افکت اضافه كنيد. اما نگران نباشید، در حال حاضر با کمک یک برنامه‎ی جديد، شما مى‎توانيد عكس‎هاى Live Photos را بدون از دست دادن قسمتی از صدا و فيلم ويرايش کنید. همچنین امکان اضافه کردن فیلتر و افکت‎های موجود در اینستاگرام را نیز خواهید داشت.

كسانى كه عکس‎های Live خود را در برنامه‎ی Photos ويرايش کرده‎اند، با نتيجه‌ی نهایی ویرایش عکس‎ها آشنا هستند. زمانی‎که شما شروع به ويرايش عكس مى‎كنيد، عكس با از دست دادن قسمت‌هاى صدا و فيلم خود در پردازش تبديل به یک تصوير ساكن مى‌شود.

Alive-Live-Photos-editor

برنامه‎ی Alive

این برنامه بيش از 29 فیلتر در اختيار شما قرار می‎دهد و شما مى‎توانيد همانطور كه در عكس‌هاى ساكن و شخصی خود از آن‎ها استفاده مى كنيد، در تصاوير متحرک هم از آن‎ها استفاده کنید. توسعه‌دهندگان همچنين توانايى افزايش و يا كاهش “روشنایی، کانتراست (Contrast)، اشباع (Saturation)، گرما (Warmth)، تیز کردن (Sharpen)، نور، سایه‌ها و ویگنت (Vignette)” را برای کاربران فراهم كرده‎اند. بنابراین شما می‎توانيد تغییرات زیادی در عكس‎هاى متحرک خود ایجاد کنید.

Alive-1

برنامه‎ی Alive و جدا کردن صوت از تصویر

دیگر ویژگی که برنامه‎ی Alive در اختیار شما می‎گذارد، ایجاد تغییرات در حجم صدای تصاویر متحرک است. آيا مى‎خواهيد بدون از دست دادن بيت تصویر، بيت صوتى را از يك عكس متحرک جدا کنید؟ مشكلى نيست، شما مى‎توانيد با برنامه‎ی Alive این کار را انجام دهيد.

علاوه بر همه‌ی اين‎ ویژگی‎ها، برنامه‎ی Alive! به شما اجازه خواهد داد كه عكس‎هاى متحرک خود را به‎صورت گيف يا یک فايل ویدیویی در بياوريد. همچنین می‎توانید آن‎ها را به سادگى با دوستان خود كه از دستگاه‎های اپل با سيستم عامل iOS استفاده نمی‎کنند، به اشتراک بگذاريد.
Alive-2

برنامه‎ی Alive و تبدیل تصاویر متحرک به ساکن

در آخر و مهم‎تر از همه، اگر حس كرديد كه مى‎خواهيد عكس‎های خود را به‎صورت عكس‎هاى ساكن و عادی ذخيره كنيد، مى‎توانيد این امکان نیز در دسترس شما است. همچنین به تنظیمات دیگر، مانند كيفيت ويديو يا تصاویر گيف، سرعت و… دسترسی خواهید داشت.

(دانلود: برنامه‎ی Alive! را مى‌توانيد از فروشگاه اپل با قيمت 1.99 دلار دريافت كنيد)
redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا