جورج کلونی یا نواه وایل برای نقش استیو جابز در Steve Jobs

این فیلم قرار است با همکاری نویسنده کتاب زندگی‌نامه استیو جابز ساخته شود، همان کتابی که از روزهای گذشته، پیش فروش آن در آمازون شروع شده و استقبال گسترده‌ای از آن به عمل آمده است. در کتاب , مصاحبه‌های متعددی گنجانده شده است که به ساخت بهتر فیلم، کمک شایانی می‌کند و می‌تواند زندگی‌نامه Steve Jobs را طبیعی‌تر نشان دهد.

مدت زمان زیادی نمی‌گذرد که استیو جابز، چشم از جهان بست و اپل پدر دوست‌ داشتی خود را از دست داد. در همین بین وصحبت‌های فراوان در مورد وی، خبرهایی در رابطه با ساخت فیلم زندگی‌نامه استیو جابز توسط Sony Pictures مطرح شده است به طوری که با فراهم شدن شرایط اولیه، می‌توانیم شاهد ساخت این فیلم باشیم.

یکی از آخرین فیلم‌هایی که با موضوعیت وب و دنیای تکنولوژی توسط استودیو سونی پیکچرز پشتیبانی شده، Social Networks است که چندین جایزه از آن خود کرده است و همین امر، نشان از تمایل این استودیو در پشتیبانی از ساخت این‌گونه فیلم‌ها می‌دهد. رقم‌های قابل توجهی به نویسنده کتاب زندگی‌نامه استیو جابز پیشنهاد شده است که هر نویسنده‌ای را برای همکاری وسوسه می‌کند. باید منتظر ماند و دید که آیا می‌توانیم شاهد یک فیلم زیبا و به یاد ماندنی از استیو جابز باشیم یا خیر.

فیلم استیو جابز

کتابی که فیلم قرار است از روی آن ساخته شود “استیو جابز ،پیش رو” نام دارد توسط والتر ایساکسون مدیر سابق CNN و کنونی تایم نگارش شده است.

کتاب ایساکسون در اصل قرار بود که توس انتشارات سیمون و شوستر در ۲۱ نوامبر منتشر شود ولی به خاطر فوت جابز تا یک ماه به جلو انداخته شد(در اینجا بخوانید) و قرار است در تاریخ ۲۴ اکتبر منتشر شود.

گفتنی است که این کتاب تنها زندگینامه رسمی این اسطوره فن آوری است که بر اساس بیش از ۴۰ مصاحبه با دوستان ،همکاران ،رقبا و اعضای خانواده نگارش و تدوین شده است.

جورج کلونی ۵۰ ساله و نواه وایل ۴۰ ساله، دو رقیب اصلی برای نقش استیو جابز در فیلم زندگی نامه اش که قرار است توسط شرکت سونی اِستودیوز در سال ۲۰۱۲ تولید شود، محسوب میشوند.

فیلمبرداری در ۲۰۱۲ آغاز خواهد شد و توقع میرود این فیلم در تابستان ۲۰۱۲ به سینما بیاید. انتظار می‌رود این فیلم که در واقع بیوگرافی از استیو جابز خواهد بود سال آینده کلید زده شود. کلونی و وایل هر دو در سریال ER در نقش دکتر بازی کرده‌اند که ۲۳ جایزه امی را از آن خود کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا