سخنرانی JonyIve و Jimmy Iovine در رخداد پیش روی Vanity Fair

مدیر ارشد بخش طراحی اپل Jony Ive و هم بنیان گذار کمپانی Beats یعنی Jimmy Iovine قرار است در رخداد پیش روی Vanity Fair صحبت کنند

این نشریه اعلام کرده است که این زوج به مجموعه‎ای از افراد معتبر دنیای سرگرمی و تکنولوژی در رخداد New Establishment Summit این کمپانی در مهرماه ملحق خواهند شد.

ive-interview-1024x631

Ive در رخداد New Establishment Summit سال قبل صحبت کرده بود، اشاره به یک سری موضوعات جالب نیز داشته بود نظیر فرآیند طراحی‎اش، رابطه با استیو جابز و افکاری که در رابطه با مقلد‎ها دارد. بنابراین ما مشتاق این هستیم که امسال او در تاریخ13 مهر چه چیز‎هایی برای گفتن دارد.

با توجه به اینکه در لیست افرادی که در این رخداد باید صحبت کنند افراد مشهوری از صنعت تکنولوژی دیده می‎شود، این رخداد کاملا باید خوب باشد. فقط برای نام بردن یکسری از افراد می‎توان به Mark Zuckerberg از فیسبوک، Elon Musk از تسلا، Kevin Systrom از اینستاگرام و هم بنیان گذار و مدیر ارشد اجرایی Snapchat یعنی Evan Spiegel اشاره کرد.

Walter Isaacson که بیوگرافی استیو جابز را نوشته است نیز قرار است صحبت کند، همانند با مدیر جدید جنگ ستارگان J.J. Abrams و مدیر HBO یعنی Bill Simmons. این رخداد از 13 تا 15 مهرماه در در مرکز Yerba Buena در سانفرانسیسکو در جریان است و البته ما در رابطه با آن باز هم با شما صحبت خواهیم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا