سرویس اپل موزیک در اسپیکرهای Sonos

اپل موزیک (Apple Music) در تاریخ 15 دسامبر (24 آذر) به اسپیکرهای Sonos می‎آید. شرکت اپل در توییتر اعلام کرد که سرویس اپل موزیک تاریخ 15 دسامبر در اسپیکرهای Sonos در دسترس خواهد بود. یکی از مسئولین بخش اینترنت و نرم افزار شرکت اپل گفته است قبل از پایان سال، سرویس اپل موزیک در چند دستگاه از جمله اسپیکر‎های Sonos پشتیبانی خواهد شد.

url

اسپیکرهای Sonos

پشتیبانی از اپل موزیک در اسپیکر‎های Sonos به کاربران اجازه خواهد داد که آهنگ‎های مورد علاقه‎ی خود را از ایستگاه رادیویی Beats 1 و دیگر ایستگاه‎های رادیویی تحت پوشش گوش دهند.

در حال حاضر کاربران می‎توانند با استفاده از نسخه‎ی بتا و آزمایشی، اپل موزیک را بر روی اسپیکر‎های Sonos استفاده کنند. پس از نصب نسخه‎ی بتا در گوشی آیفون خود به قسمت تنظیمات رفته و بر روی گزینه‎ی تنظیمات پیشرفته (Advanced Settings) ضربه بزنید، گزینه‎ی Beta Program را انتخاب کرده و این برنامه را به گوشی خود اضافه کنید. در حال حاضر شما می‎توانید از نسخه‎ی بتا استفاده کنید و در تاریخ 15 دسامبر هنگامی که به طور رسمی سرویس اپل موزیک در اسپیکر Sonos در دسترس است، شما مجبور به بروزرسانی این سرویس در گوشی خود خواهید بود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا