سرویس Beats Music در اپل موزیک تعطیل می‎شود

سرویس Beats Music از 30 نوامبر (9 آذر) در اپل موزیک (Apple Music) در دسترس نخواهد بود

سرویس Beats Music تحولی در اپل موزیک (Apple Music) ایجاد کرد. امروز در بیانیه‎ای شرکت Beats اعلام کرد که در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) این سرویس را تعطیل خواهد کرد و پس از این سرویس پخش موسیقی استریم به کار گرفته نخواهد شد. به کاربران Beats Music توصیه می‎شود که سرویس خود را در سیستم عامل iOS یا اندروید به اپل موزیک (Apple Music) تغییر دهند.

با توجه به صفحه‎ی پشتیبانی Beats Music این سرویس اواخر ماه نوامبر دیگر در اپل موزیک در دسترس نخواهد بود و اشتراک کاربران لغو می‎شود. اما شما هنوز هم قادر به استفاده از اپل موزیک خواهید بود.

2015-11-13_223435

سرویس Beats Music به عنوان پخش موسیقی آنلاین (MOG) در سال 2014 راه اندازی شد. این سرویس توسط شرکت اپل با قیمت 3 میلیارد دلار خریداری شد و حالا این شرکت قصد لغو این سرویس را دارد.

لغو این سرویس بسیار تعجب بر انگیز بود و در حال حاضر کاربران در این فکر هستند که برای آهنگ‎ها و پلی لیست آن‎ها چه اتفاقی خواهد افتاد. شرکت Beats برای کاربران یک رهنمای گام به گام به منظور مهاجرت آن‎ها از سرویس Beats Music به سرویس اپل موزیک (Apple Music) را منتشر کرده است. این راهنما برای دو سیستم عامل اندوریو و iOS منتشر شده است.

دریافت راهنمای سیستم عامل اندروید : کلیک

دریافت راهنمای سیستم عامل iOS : کلیک

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا