سیری (siri) به دنبال استخدام یک نویسنده خلاق برای توسعه

اپل ماه پیش به این موضوع اشاره کرد که میخواهد در آینده نزدیک قابلیت های جدیدی را به سیری اضافه کند و به همراه آن لیستی از شغل های مورد نظرش را ارائه داد که در آن نیاز به یک نویسنده خلاق دیده میشود و از افراد مختلف برای ترجمه کردن Siri به بسیاری از زبان های دیگر دعوت می کرد. امروز ما به یک درخواست کار جدید و جالب از طرف اپل برخوردیم. آنها برای سیری به دنبال یک نویسنده خلاق می گردند که در زمینه دیالوگ های خاص شخصیتی تخصص داشته باشد و به تیم Siri  کمک کند تا آن را تبدیل به یک شخصیت متمایز و شناخته شده کنند.

ورژن جدید سیری

این فرد نه تنها به تر و تازه شدن اطلاعات کنونی سیری کمک خواهد کرد ، بلکه اپل به دنبال کسی میگردد که بتواند دیالوگ های جدید و خاصی بنویسد که بتواند به گسترش قابلیت های Siri جدید کمک کند.

شوخ طبعی سیری

مشخصا اپل فکر می کند که شخصیت و طرز صحبت سیری دقیقا به انداز عملکزد آن از اهمیت بالایی برخوردار است. و همچنین در شرح این کار به این اشاره می کند که : سیری بخاطر شوخ طبعی هایش ، اطلاعات فرهنگی اش و ذوقی که برای توضیح دادن چیز ها به صورت مفید و خنده دار دارد شناخته شده است. به نظر می رسد که اپل میخواهد برای متفاوت تر کردن سیری  دربرابر رقبایش بر روی شوخ طبعی آن بیشتر تمرکز کند.

Siri دستیار مجازی اپل

اپل می گوید:

ما به دنبال فردی با خلاقیت فوق العاده بالایی می گردیم که به ما در توسعه دادن و بهبود بخشیدن به دستیار مجازی مان سیری کمک کند. سیری بخاطر شوخ طبعی هایش ، اطلاعات فرهنگی اش و ذوقی که برای توضیح دادن چیز ها به صورت مفید و خنده دار دارد شناخته شده است. کاندیدای برتر نویسنده ای است که علاقه زیادی به به زبان ، بازی با کلمات و گفتگو داشته باشد و همچنین سابقه ی درخشانی در به زندگی آوردن داستان های خلاق در یک محیط پرفشار فنی داشته باشد.

نویسنده Siri

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا