شارژرهای Griffin

شارژر های جدید کمپانی گریفین Griffin برای محصولات اپل

کمپانی گریفین “Griffin” شارژرهای جدیدی را برای شارژکردن محصولات اپل از جمله PowerDock 5 برای شارژ کردن 5 دستگاه شامل آیفون آیپد و آیپاد به صورت همزمان و همچنین “PowerBlock” شارژر های عمومی “PowerJolt” را به بازار ارائه کرد. کمپانی “Griffin” دو راه حل جدید تغذیه برای محصولات اپل ، سامسونگ ، آندروید و کیندل ها با تکنولوزژی “ChargeSensor”  ارائه کرده است : “PowerBlock Universal” و “PowerJolt Universal”.

شارژر PowerDock 5

شارژر PowerDock 5 بهترین شارژر نهایی رومیزی و بسیار کم حجم برای شارژ کردن محصولات اپل (مثلا : 5 آیپد) به صورت همزمان است. شارژر PowerDock 5 که برای کارآمدی و راحتی بیشتر کاربران طراحی شده است دارای 5 شیار شارژ کردن است که هرکدام به اندازه یک آیپد حتی با بزرگترین قاب های محافظ ، مانند روکش “Survivor” خود این کمپانی بزرگ است و همچنین وقتی که PowerDock 5 در حال استفاده نیست ، کابل های همه دستگاه های کاربرانش را جمع شده و مرتب ، آماده برای استفاده بعدی نگه می دارد.

شارژر PowerDock 5 برای خانه هایی که در آنها چند آیپد وجود دارد و برای محیط های کاری در بهار سال 2013 با قیمت 99.99 دلار در دسترس خواهد بود.

شارژر PowerDock5

همه دستگاه های موبایل پروفایل های شارژ مشخصی دارند که نشان میدهد چه اندازه و به چه سرعتی شارژ خواهند شد. بیشتر شارژرها با یک ایده یک سایز برای همه ساخته می شوند که نیاز های خاص همه دستگاه های مختلف را برآورده نمی کنند. تکنولوزژی جدید “ChargeSensor” کمپانی “Griffin” نیازمندی های خاص هر دستگاهی که آن متصل شود را می فهمد و برای همه دستگاههایی که با USB شارژ می شوند سیستم بهینه ای ایجاد می کند.

شیارهای شارژ PowerDock5

“PowerBlock Universal” با ویژگی “ChargeSensor” برای متصل کردن آن به پریزهای برق و مصرف کم انرژی طراحی شده است. وقتی که از منبع برق AC ، از 100 تا 240 ولت استفاده کنید ، “PowerBlock” آن را به 10 وات کارآمد و ایمن برای شارژ کردن تلفن های هوشمند ، تبلت ها و کتابخوان های الکترونیکی تبدیل می کند.

“PowerJolt Universal” با ویژگی “ChargeSensor” برای استفاده از منبع تغذیه 12 ولتی اتوموبیل طراحی شده است و دارای یک مدار شارژ قدرتمند 10 واتی برای با سرعت و ایمن شارژ کردن موبایل ها است. یک LED نشان دهنده وضعیت شارژ ، آمادگی دستگاه برای شارژ شدن را نشان می دهد و فیوز هوشمند داخلی اش از دستگاه شما در برابر نوسانات برقی در هنگام شارز شدن محافظت می کند.

شارژر های جدید با تکنولوژی ChargeSensor

“PowerBlock” کمپانی “Griffin” به قیمت 29.99 دلار و “PowerJolt” این کمپانی به قیمت 24.99 دلار از بهار سال 2013 در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند.

  1. شاید این حرف با حرف هایی که در بالا مطرح کردیم کمی در تناقض باشد، ولی نکته ای پشت آن نهفته است! باطری های نوین که «باطری های هوشمند» نیز قلمداد میشوند، دارای این ویژگی هستند که زمان باقی مانده تا اتمام شارژشان را تخمین زده و به شما اعلام کنند. این تخمین ممکن است بعد از مدتی با اشتباهاتی مواجه شود که برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است هر ماه یک بار اجازه دهید باطری شما به صورت کامل خالی شده و دستگاه خاموش شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا