مدیر سامسونگ

صحبت های Young Sohn مدیر استراتژی سامسونگ درباره اپل

سایت “MIT Technology Review” امروز مصاحبه ای را منتشر کرد که در آن با آقای “Young Sohn” ، مدیر هیئت استراتژی سامسونگ که به گفته خودش هم اکنون دارای یک کامپیوتر مک ، آی پد و گوشی آیفون اپل است آشنا می شویم. البته شما به دلایل واضحی از مدیر هیئت استراتژی سامسونگ انتظار دارید که از گوشی های هوشمند و گروه تبلت های گلکسی سامسونگ استفاده کند ، ولی به هرحال ، او در این مصاحبه گفت که او هم اکنون در خانه اش از یک کامپیوتر مک ، آی پد و گوشی آیفون استفاده می کند و به این موضع اشاره کرد که اپل بخاطر خانواده ای که از محصولاتش درست کرده ، درحال حاضر برنده بازی است :

خانواده محصولات اپل

” من در حقیقت در خانه ام از کامپیوتر مک استفاده می کنم. من همیشه از کامپیوتر مک و آی پد و گوشی آیفون اپل استفاده کرده ام. من همچنین یک تبلت گلکسی هم دارم… اگر شما به قدرتهای اپل نگاهی بکنید ، مسئله دیگر فقط بر سر محصولات اپل نیست ، نکته این است که مردم خانواده محصولاتشان را دوست دارند ، مانند “iCloud”. من این که خانواده ام 6000 مایل دورتز از من در کره جنوبی هستند و میتوانند برنامه های من ، عکسها و مخاطبان من را ببینند خیلی دوست دارم. من سرکارم از محصولات سامسونگ استفاده می کنم و در خانه ام از محصولات اپل. بیشتر بخاطر اینکه بیشتر سیستم ها و فایلهای من به این گونه شکل گرفته اند و این سیستم همینجور مانده است. ولی به هرحال من تواستم متوجه بشوم که چجوری همه مخاطبان و برنامه هایم را بین این دو سیستم همسازن سازی کنم. بله شما میتوانید این کار را انجام دهید. این کار مقداری دشوار ، ولی ممکن است.”

خانواده بزرگ apple

برتری گلکسی سامسونگ نسبت به گوشی آیفون اپل

او همچنین گفت که از نظر او ، گوشی “Galaxy Nexus” نسبت به گوشی آیفون گوشی بهتری است ، ولی به این نکته اشاره کرد که بقیه محصولات خانواده اپل در تجربه ای که کاربرانش با محصولات آن دارند دخیل هستند:

آقای sohn مدیر هیئت استراتژی سامسونگ

” به گوشی تان نگاه کنید ، ( اشاره به “Galaxy Nexus” ) از نظر من نسبت به آیفون گوشی بهتری است ، صفحه نمایش بهتری دارد ، سریع تر است ، ولی به نظر من خانواده محصولات اپل در احساس کاربران نسبت به گوشی آیفون تاثیر بسیار زیادی دارد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا