صفحه‌ی کلید هوشمند لاجیتک برای آیپدپرو و مک‎بوک ایر

با عرضه‎ی آیپد‎پرو (iPad Pro)، صفحه‌ی کلید لاجیتک (Logitech) نیز عرضه شد. این صفحه‌ی کلید، آیپد شما را تبدیل به یک مک بوک خواهد کرد، زیرا شباهت زیادی به صفحه‌ی کلید‎های مک بوک اپل دارد. این صفحه‌ی کلید به صورت جداگانه با قیمت 149دلار به فروش می‎رسد.
مانند صفحه‌ی‎ کلید هوشمند اپل، صفحه‌ی کلید لاجیتک نیز از اتصال هوشمند و بلوتوث به آیپدپرو بهره می‎برد و همچنین نیاز به شارژ ندارد. در مک‎ بوک جدید کمی کوچک هستند اما در مک بوک ایر و آیپد شما از یک صفحه‌ی کلید کامل بهره خواهید برد.
 2015-11-11_223848
پوسته‎ی خارجی این صفحه‌ی کلید از پارچه‎ی بافته شده و قسمت داخلی آن از آلومینیوم ساخته شده است. طرح کلی این صفحه‌ی کلید مخصوص برای مک بوک و آیپدپرو می‎باشد. لازم به ذکر است که این صفحه‌ی کلید هوشمند دارای چند کلید میانبر برای آیپد نیز است.
در این صفحه‌ی کلید شما علاوه بر تایپ کردن، از ویژگی‎های دیگر بهره خواهید برد. با استفاده از حالت مشاهده شما می‎توانید با فشار دادن یک دکمه از صفحه‌ی کلید فیلم مورد علاقه‎ی خود را پخش کرده و مشاهده کنید. همچنین با استفاده از مداد اپل (Apple Pencil) نیز که با این صفحه‌ی کلید عرضه می‎شود، شما چنین امکانی را خواهید داشت.
رنگ بندی این صفحه‌ی کلید متفاوت است. رنگ آبی برای آیپد نقره‌ای، مشکی برای آیپد خاکستری، قرمز برای آیپد طلایی برای این صفحه‌ی کلید در نظر گرفته شده است و در این سه رنگ عرضه می‎شود.
شرکت اپل هنوز اطلاعات کامل و دقیق دیگری منتشر نکرده است. اما اشاره کرده است که صفحه‌ی کلید لاجیتک بزرگ‎تر از اپل خواهد بود و به طور قابل استفاده‎تر برای مشتریان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا