عطش مردم برای خرید آیفون 4s

جمع كثيري از طرفداران آيفون در فروشگاه های اپل امریکا به منظور خريد آيفون 4S ازدحام كرده اند. صدها نفر از مردم به مدت چندين ساعت مقابل فروشگاه كاونت گاردن اپل واقع در لندن صف كشيده بودند تا نخستين كساني باشند كه آيفون 4S اپل را كه……

براي نخستين بار روز جمعه براي فروش عرضه شد، در دست مي‌گيرند.
طرفداران اپل ثانيه‌شماري مي‌كردند تا اين فروشگاه ها در ساعت 9 باز شود و مدتي پس از آن با در دست داشتن اين فناوري جديد به نحوي هيجان‌زده از اين فروشگاه بيرون مي‌آمدند.استراليا و ژاپن نيز كه در ميان نخستين كشورهايي هستند كه آيفون 4S جديد اپل را عرضه كرده‌اند، چنين صحنه هايي را به خود ديدند.

در حالی که فروش سال قبل آیفون 4 حسابی سر و صدا کرده بود، آیفون 4 اس نشان داد که حداقل از پس نسل پیشینش بر خواهد آمد. باید گفت که فروش آیفون 4 در 24 ساعت پیش فروش اولیه به 600 هزار نسخه می رسید، اما آیفون 4 اس در مدت مشابه یک میلیون فروخت! این گوشی در سه اپراتور AT&T، اسپرینت و ورایزون پیش فروش می شود.

آیفون در فروشگاه اپل

افرادی که موفق به پیش خرید این اسمارتفون نشده اند، باید 4 روز دیگر تا به بازار آمدن آن صبر کنند. همچنین افرادی که آیفون را از این پس پیش خرید کنند، به دلیل تقاضای زیاد یک یا دو هفته برای رسیدن محصول به دستشان معطل خواهند شد.به نظر می رسد باز هم باید منتظر زنجیره های طولانی خرید و آمار های بی سابقه فروش باشیم. شما در مورد آیفون جديد چه فکر می کنيد؟

اپل فروش آیفون ۴S آنلاک را در آمریکا شروع کرده باشد ، این صحبت استیون اسمیت برنامه نویس iOS بود که چندی پیش اعلام شد .

فروشگاهی منتخب در ایالات متحده شروع به فروش آیفون ۴S آنلاک به صورت محدود کرده است . اسمیت گزارش داد در این مکان شما میتوانید انتخاب کنید و بخرید .

نکته جالب اینکه پیش از این اپل اعلام کرده مشتریان تا ماه نوامبر امکان خرید آیفون آنلاک را نخواهند داشت !

استیون اسمیت شخص برنامه نویسی است که بر روی پورت کردن سیری بر روی آیفون ۴ کار میکند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا