گوشی جدید گوگل

موتورولا و گوگل سال آینده گوشی هوشمند روانه بازار میکنند

به گزارش “WSJ” مهندسان گوگل در موتورولا در حال ساخت یک گوشی هوشمند بی نام هستند که برای رقابت محکم با محصولات اپل و سامسونگ به نمایش خواهد آمد .

ولی این گروه به مشکلاتی برخوردند. “Motorola” می خواهد که در این گوشی از ویژگی های مخصوصی استفاده کند که وقتی در سال آینده به بازار معرفی می شود، آن را از بقیه رقبایش متمایز کند. ولی به هرحال صدها مشکل در مدیریت تولید باعث شده است که این شرکت درباره بعضی از مشخصات آن مثل صفحه نمایش قابل تا شدن ، زنده تر بودن رنگها و تصاویر پانوراما تغییر نظر بدهد. گوشی هوشمند موتورولا

مشکلات گوشی هوشمند بی نام موتورولا

مشخص شد که بعضی از این ویژگی های این گوشی جدید موتورولا و گوگل به شدت باتری دستگاه را خالی می کنند و بعضی از آنها هم اکنون در بعضی از گوشی های هوشمند پرطرفدار مانند آیفون 5 که اوایل امسال معرفی شد هم به کار رفته اند. موتورولا همچنین با ساخت صفحه نمایش قابل تا شدن و استفاده از موادی مانند سرامیک که به کمپانی اجازه ساخت این گوشی و بالا بردن توانایی تحمل آن در برابر فشار ، استفاده از از رنگ های بیشتر و شکل گرفتن به حالت های مختلف می دهد به مشکل برخورده است. همکاری گوگل و موتورولا یک منبع آگاه به روزنامه ها گفت که موتورولا با کمک کمپانی “Viewdle” که به تازگی آن را خریده استاین گوشی را بهینه می کند ، یک برنامه تشخیص حرکت را نیز به آن اضافه می کنند. انتظار می رود که این پروژه در سال آینده به صورت کامل معرفی شود. و در سال آینده شاهد رقابت این گوشی جدید با آیفون و گلکسی خواهیم بود . شرکت موتورولا   به نظر شما آیا این گوشی جدید ساخت گوگل و موتورولا توانایی رقابت با محصولاتی همچون آیفون اپل و گلکسی سامسونگ را دارد یا خیر؟

2 دیدگاه دربارهٔ «موتورولا و گوگل سال آینده گوشی هوشمند روانه بازار میکنند»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا