مک بوک پرو جدید به زودی می آید

بزودی مک بوک پرو های جدید با تغیرات جزیی عرضه خواهد شد به این دلیل که در لیست محصولات اپل ۳ کد جدید K۹۰IA, K۹۱A و K۹۲A برای هر ۳ سایز ۱۳،۱۵ و ۱۷ اینچ مکبوک پرو دیده میشود.

به نظر می‌رسد که بروز رسانی در مک بوک پرو تنها در سخت افزار این دستگاه باشد به این معنی که فقط تغیراتی‌ در سرعت و قدرت این محصول ایجاد شود و گمان نمی‌رود که این سری از مک بوک پرو با طراحی جدیدی عرضه شود. کارشناسان معتقدند اپل، تا قبل از عرضه ی پردازنده ی Ivy Bridge اینتل، مک بوک پرو ی جدید با تغیرات ظاهری عرضه نخواهند کرد.

ظاهرا خط تولید فعلی مکبوک پروهای جدید اپل در تمامی مدلهایش محدود شده ولی اگر خواستار مکبوک پرو هستید نگران نباشید ! مکبوک پروهای جدید در راهند !

macbook3

تغییر ,مجهز شدن این لپتاپ های اپل به پردازده های سریعتر و البته نسخه چهارم بلوتوث می باشد که اپل آن را در مکبوک ایرهای جدید و همچنین آیپد۲ و آیفون ۴ اس بکار گرفته است .
اسم کد بین المللی مکبوک پروهای جدید اپل K90IA برای ۱۳ اینچ ، K91A برای ۱۵ اینچ و البته K92A برای نوع ۱۷ اینچی این لپتاپ ها در نظر گرفته شده است. کد A نشاندهنده این هست که این سری مکبوک پروها تنها با تغییرات جزئی همراه شده اند.

تعداد زیادی از کاربران MacBook Pro های قبلی گزارش داده اند که مکبوک ها هنگامی که تحت بار سنگین اطلاعات قرار میگیرند کرش میکنند . این موضوع تا ۴۴ صفحه در سایت رسمی اپل جلو رفته است , پس میتوان نتیجه گرفت که این مشکل مختص به یک یا دو نفر نیست . به احتمال زیاد این مشکل به پردازندهای گرافیکی جدید مکبوک ها ( AMD ) مرتبط است , زیرا تنها سویچ کردن کارت گرافیک میتواند این مشکل را رفع کند .

اپل نیر در حال حاضر هیچ راه کاری ارائه نداده است , اما کاربری که با بخش خدمات مشتریان اپل صحبت کرده است , گفته است که اپل از این موضوع آگاهی دارد و دلیل این کرش کردن را وجود یک مشکل در OS لپ تاپ یا درایور های آن میداند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا