نحوه‌ی غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‎های یک اپلیکیشن خاص

داشتن یک گوشی همراه هوشمند، همانند یک چیز مقدس به نظر می‎آید چون شما با استفاده از چیزی که در جیب خود دارید با تمام جهان می‎توانید ارتباط فوری برقرار کنید، ولی گاهی اوقات چنین چیزی ممکن است آزاردهنده باشد یا اینکه شما تعدادی اپلیکیشن دارید که دایم برایشان نوتیفیکیشن دریافت می‎کنید که روی اعصاب شما می‎رود و دوست ندارید که دایم گوشی خود را چک کنید که ببینید چه خبر است.

21

نحوه‎ی غیرفعال‌سازی نوتیفیکیشن‎های یک اپلیکیشن خاص مشکل‎ساز در این زمینه در آیفون چگونه است؟

اپل این مشکل را درک کرده است و شما به آسانی می‎توانید نوتیفیکیشن‎های هر اپلیکیشن را در منوی تنظیمات کنترل کنید و ما در این پست آموزشی به شما یاد خواهیم داد که چطور نوتیفیکیشن‎های یک اپلیکیشن را متوقف یا غیرفعال کنید. چند گام زیر را به راحتی دنبال کنید تا به هدف خود در این رابطه دست یابید.

1- ابتدا به تنظیمات بروید.

22

2- تب Notifications را انتخاب کنید.

23

3- در لیست برنامه‌های خود، برنامه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید.

24

4- هنگام انتخاب هر یک از برنامه‌ها، تنظیماتی مشابه‌ی تصویر زیر خواهید داشت. می‌توانید اطلاعیه‌های برنامه را با خاموش کردن گزینه‌ی اول خاموش کنید. به خاطر داشته باشید که اگر می‌خواهید اطلاعیه‌های این برنامه را به سایر روش‌ها دریافت کنید، گزینه‌های پایین‌تر، نحوه‌ی نمایش اطلاعیه‌ها را نیز تغییر خواهند داد.

25

5- با خاموش کردن نمایش اطلاعیه‌های برنامه، صفحه‌ی مورد نظر مانند تصویر زیر خواهد شد. به این ترتیب شما دیگر هیچ هشداری برای برنامه‌ی مورد نظر نخواهید داشت.

26

 

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا