نسخه‎ی جدید برنامه‎ی Hangouts برای ساعت اپل منتشر شد

در حال حاضر برنامه‎ی Hangouts با پشتیبانی از سیستم عامل iOS برای ساعت اپل (Apple Watch) منتشر شده است. از قابلیت‎های جدید می‎توان به دریافت سریع‎تر اعلانات و … اشاره کرد.

j
برنامه‎ی Google Hangouts غول جستجوگر و دارای سيستم برقرارى ارتباط صوتى از طریق سیستم VoIP در گوشی است. نسخه‎ی جدید این برنامه با ويژگى‎هاى جديد و رفع مشکلاتی در فروشگاه اپل (App Store) بروزرسانى شده است.

مشتریان ساعت اپل (Apple Watch) هم اکنون مى‎توانند بر روی مچ دست خود پيام‎هاى فورى كاربران در برنامه‎ی Hangouts را دريافت کرده و به آن‎ها پاسخ دهند. همچنين از طريق سیستم اطلاع رسانى بر روى گوشى آيفون (iPhone)، آيپاد (iPod) يا آيپد (iPad) می‎توانید از ویژگی‎های جدید این برنامه استفاده کنید.

این برنامه در حال حاضر با اعلانات زیاد و توانایی به همراه ویژگی پاسخ به پیام‎های دریافتی بر روی ساعت اپل (Apple Watch) در دسترس است. همچنین از پاسخ‎های کوتاه و فشرده نیز پشتیبانی می‎کند و شما می‎توانید از پیام‎های پیش فرض و کوتاه که خود برنامه در نظر گرفته است استفاده کنید.

شما بايد Hangouts را در قسمت اعلانات گوشى آيفون خود فعال كنيد. اعلانات دريافت شده از Hangouts بر روى دستگاه iOS شامل نام‎هاى گروهى می‎باشند و اعلانات صوتى نیز شامل نام‎هاى مخاطبين است و تشخيص فردی كه در حال تماس است را آسان‎تر مى‎كند.

اطمينان حاصل كنيد كه اعلانات مربوط به برنامه‎ی Hangouts در تنظيمات iOS فعال مى‎باشد و گزینه‎ی مرکز اعلانات (Notification Center) در مسیر Settings → Notifications → Hangouts فعال باشد.

همچنين در بروزرسانى جديد این برنامه چندین مشکل رفع شده است و شما تجربه‎ی بهتری نسبت به گذشته خواهید داشت.

دسترسی

برای استفاده از برنامه‎ی Hangouts دستگاه شما باید گوشى آيفون، آيپاد لمسى یا آيپد با سیستم عامل iOS 7.1 یا بالاتر باشد.

دریافت رایگان برنامه‎ی Hangouts در فروشگاه اپل

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا