برنامه نوار وضعیت جدید Auxo برای iOS

برنامه Auxo ، نسخه بهبود یافته برنامه نوار وظیفه اصلی iOS

اپل از زمانی که برنامه نوار وظیفه اش را در iOS 4 بر روی آیفون و آیپد معرفی کرد ،تا به حال تمرکز زیادی روی بهتر کردن آن نداشته است. نوار وظیفه ios به نوعی همان task manager است. یعنی برنامه های در حال اجرا را نشان میدهد تا کاربر بتواند از برنامه ای به برنامه دیگر رفته و یا یک برنامه ی باز را ببندد. و به همین دلیل یک برنامه نویس ( به آدرس تویتر Sentry_NC ) تصمیم گرفت که خودش یک ایده جدید را بر روی ios پیاده کند و برای این ، ساخت برنامه “Auxo” را امتحان و پیاده سازی کرد.

او در ماه اکتبر یک تصویر آزمایشی از یک برنامه نوار وظیفه iOS در انجمن های “The Verge” قرار داد که از صفحه نمایش بزرگتر شده آیفون 5 استفاده بهینه می کرد و دسترسی آسان به تنظمیات و سایر ابزارهای مدیریت برنامه را فراهم می کرد.

برنامه Auxo برای iOS

باوجود اینکه برنامه نوار وضعیت “Auxo” سیستم عامل iOS فقط به عنوان یک ایده به وجود آمده بود ، هم اکنون بعد از اینکه  دونفر از توسعه دهندگان به او پیوستند تبدیل به واقعیت شده است.

موزیک ios

برنامه “Auxo” در ios

طراحی برنامه “Auxo” به کاربران اجازه میدهد تا برنامه هایشان را با اشاره های خلاقانه کنترل کنند. مانند این که پایین کشیدن یک برنامه در آیفون آن را می بندد و کشیدن به سمت چپ تنظیمات موزیک و تنظیمات روشنایی صفحه نمایش و همچنین “Wi-Fi” را در ios نشان می دهد.

برنامه جدید Auxo

ممکن است که برنامه “Auxo” فقط محدود به دستگاه های جیلبریک شده باشد ، ولی یک مثال عالی از امکاناتی است که اپل میتواند در نسخه های جدید iOS آنها را اضافه کند. برنامه “Auxo” درحال حاضر دردسترس نیست ، ولی به زودی برای دستگاههای iOS 6 در  iOS 6 قرار داده می شود.

با ما همراه باشید تا از انتشار این نرم افزار با خبر شوید. ولی به احتمال زیاد امکانات این برنامه در ios بعدی به صورت پیشفرض قرار خواهد داشت

 

  1. تماماً عالی و زیبا، اما دو برابر بودن کلید volume نسبت به کلید دوربین بیشتر شبیه تاکتیک های پارتیزانی است که توسط third-party برای جبران نبود ویژگی سخت افزاری است. اما وقتی یک سازنده به یک راه حل جایگزین موقتی مانند این مراجعه می کند، نسبتاً به جای این که برای اشتباهی عذرخواهی کند، خوب است. در ضمن، ما هنوز به یاد داریم که Apple یک برنامه ی مشخص دوربین را برای فعال سازی این عملکرد، ممنوع می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا