ارائه‌ی نوت بوک MacBook Air جدید 15 اینچی در سال 2016

شایعه: نوت بوک MacBook Air در سال 2016 طراحی کاملا جدیدی خواهد داشت و به دنبال آن یک مدل جدید 15 اینچی معرفی می‎شود.
بر طبق گزارشی که روز دوشنبه در سایت Economic Daily News منتشر شد، نوت بوک شایعه‎ شده‎ی MacBook Air اپل، سال بعد طراحی کاملا جدیدی خواهد داشت و به همراه آن یک مدل 15 اینچی نیز معرفی خواهد شد.

14

مک بوک ایر 15 اینچی

اینطور که به نظر می‎رسد در تابستان سال 2016 در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل باید منتظر معرفی رسمی یک دستگاه سریع‌تر و نازک‌تر باشیم.

اگر چنین صحبت‎هایی درست باشد، بعد از مدت 8 سال بعد از زمان عرضه‎ی نوت بوک اپل شاهد تغییر طراحی آن هستیم.

این نوت بوک که منتظر آپگریدهای مهمی است گفته می‎شود که دارای اجزای کاملا جدیدا طراحی شده‎ای نظیر بدنه‎ی فلزی، ماژول‎های باتری، پنل‎ها، ماژول‎های خنک کنندگی و موارد متعدد دیگر خواهد بود.

با توجه به اینکه به نظر می‎رسد به مدل‎های فعلی 11.6 و 13.3 اینچی یک مدل 15 اینچی اضافه شود، متوسط قیمت فروش MacBook Air انتظار می‎رود افزایش یابد. این دستگاه طبق این گزارش در مرحله‎ی طراحی قرار دارد.

این گزارش همچنین ادعا می‎کند که محصول جدید در دو مدل 13 و 15 اینچی عرضه می‎شود و امکان این وجود دارد که مدل‎هایی با صفحه‎ی نمایش رتینا باشند و مدل 11.6 اینچی بدون رتینا را اپل در بازار به عنوان مدل پایه معرفی کند.

از طرف دیگر این احتمال هم وجود دارد که دیگر مدل 11.6 اینچی با توجه به ورود iPad Pro 12.9 اینچی و مک بوک 12 اینچی، وجود نداشته باشد.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا