رئیس جمهور روسیه آیپد

پادشاه عربستان و رئیس جمهور روسیه از آیپد استفاده میکنند

در تصاویری که به تازگی در اینترنت منتشر شده،ملک عبدالله پادشاه عربستان را در حال استفاده از تبلت شرکت اپل یعنی آیپد نشان داده شده است.به گفته وب‌سایت ها پادشاه عربستان از این تبلت برای امور خصوصی و اقتصادی استفاده می‌کند.

به نظر می‌رسد با دستان بزرگی که پادشاه عربستان دارد، کار با این تابلت برای او بسیار سخت است زیرا در هنگام کلیک کردن نصف بیشتر صفحه را نمیبیند. این موضوعیست که در تصاویر نیز کاملا تابلو است او عاجزانه در تلاش است تا صفحه تابلت را از لای انگشتان خود مشاهده کند.

نخست‌وزیر نروژ نیز در زمان فعالیت آتشفشان ایسلند و لغو تمامی پروازهای آمریکا به اروپا با یک آی‌پد کشور خود را از راه دور اداره می‌کرد.

استفاده مدودف رئیس‌جمهور روسیه از این محصول اپل هم در نوع خود جالب است.پایگاه اینترنتی لایف نیوز روسیه در گزارش خود آورده است که در جلسه اخیر شورای فناوری اطلاعات و شورای هنر روسیه، مدودف لحظاتی آی پد آقای آرکادی دیوورکوویچ مشاور خود گرفت و با آن کار کرد.رئیس جمهور روسیه در بیان احساس خود در استفاده از این تابلت گفته است که اول او بر این باور بوده که خواندن متن در آن سخت است، اما وقتی رییس جمهور روسیه برای اولین بار از این تبلت استفاده کرد، کار با آن را بسیار راحت دید اما تاکید کرد که لذت خواندن کتاب در آیپد به لذت خواندن کتاب کاغذی نمیرسد.

پس از این اظهارات رئیس جمهور روسیه، ویکتور خریکوف معاون ارتباطات ریاست جمهوری روسیه فورا تاکید کرد که دولت روسیه فعلا هیچ برنامهای برای خرید آیپد برای دولتمردان روسی ندارد و مطمئنا برای این کار ابتدا به مقایسه این محصول با سایر محصولات از لحاظ قیمت و کیفیت خواهد پرداخت.آرکادی دیوورکویچ نیز تاکید کرد که هیچ قصدی برای فروش آیپد خود به مدودف ندارد!!! و این دستگاه را یکی از دوستانش از آمریکا برای وی سوغاتی آورده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا