پشتیبانی و روابط پاندورا با اپل در مورد CarPlay

پاندورا در روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد رادیو موسیقی آنلاین خود را بر روی CarPlay اپل پیاده سازی کند. نرم افزارهای داخل ماشینی این شرکت قرار است در چندین مدل مختلف از اتومبیل‌های موجود در بازار قرار بگیرد.

1

اگرچه پاندورا کمی دیر به این وادی وارد شده در حالی که اپل در سال ۲۰۱۴ کارپلی را معرفی کرده بود، اما به نظر می‌رسد این اپلیکیشن به خوبی با نرم افزارهای ماشین کار می‌کند. بسیاری از کاربران تاکنون از اپلیکیشن پاندورا برای آیفون به منظور پخش موسیقی از بلندگوهای اتومبیل‌های خود استفاده کرده‌اند.

در مصاحبه‌ای با Fox Business، مدیر ارشد مالی پاندورا، مایک هرینگ گفت: «ما قطعاً در کارپلی خواهیم بود» بدین معنا که کاربران می‌توانند اپلیکیشن پاندورا را از داشبورد ماشین خود به جای موبایل‌هایشان اجرا کنند.

هرینگ هیچ تاریخ مشخصی در مورد زمان عرضه‌ی این برنامه ارائه نداده، بنابراین ما برای اطلاعات بیشتر با پاندورا تماس گرفتیم. اگرچه همچنان بهتر است که صحبت‌های رسمی خود شرکت را بشنویم.

در این مصاحبه، هرینگ اشاره‌ای هم به روابط اپل و پاندورا داشت که در پشت پرده‌ی سرویس رادیویی آیتونز قرار دارد و بر طبق شایعات احتمال داده می‌شود که این سرویس که به نوعی رقیب اسپاتیفای است در ماه‌های آینده معرفی شود. هرینگ همچنین گفت که «روابط دوستانه‌ای و در عین حال رقابتی در جریان است» و پاندورا «بخشی از چیزی است که داشتن آیفون را جذاب می‌کند».

او اضافه کرد که دو شرکت «همکاری نزدیکی» دارند و «این همکاری بسیار جذاب است».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا